Zašto je pas čovekov " Najbolji prijatelj "

Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
28
Ima dobar serijal na nekom stranom programu koju vodi Cesar Millan (Šaptač pasa).Tip je super i govori o psihološkom ponašanju pasa.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Zato što su ljudi pretežno govna i sjebat će te kad tad, a moj pas će uvijek biti uz mene bez razmišljanja i proračunavanja.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kao sto sam obecao na temi [ Tko/što vas je danas nasmija(l)o? ].....

U nekoliko navrata moj macak je pokusavao nesto da mi kaze ....i natavno posto ne vladam dobro " macijim jezikom " ...jedva da sam ga nesto razumeo....:dntknw:.
Kako mu to nije bilo dovoljno poceo je da gestikulira..yes3..i na kraju mi je drpio novcanik....da bo ga malo kasnije vratio...yes3..
Vec osecam da mi nista ne verujete..... Ali da nastavim.... onda sam napregao vijuge i...:idea:...skontao..... Stvarno imam pametnog ( ucenog ) macka....:yea:.

Njegov odgovor na temu " Zasto je pas covekov najbolji prijatelj " glasi....." Zato sto ne pozajmljuje pare "....:yea:.:)..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Koji prijatelj te može ovako razveselit?

[video]http://tinypic.com/player.php?v=ad11k2&s=4[/video]
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Ne znam, ali se secam kada sam bio mali imali smo vucijaka. Pratio me je svugde gde sam isao i ucestvovao u svakoj mojoj igri...
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
6
Ja imam Shar Pei

akc_sharpei_bloom_xl.jpg



i sto se vise druzim sa ljudima sve vise volim zivotinje!!

Oduvek sam zeleo Shar pei-a.Mozes li mi molim te reci nesto o njemu?
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Oduvek sam zeleo Shar pei-a.Mozes li mi molim te reci nesto o njemu?
Prvo sto ces uvek u vezi njega cuti je to da su jako retki i skupi psi.To da su retki pokazuje ti cinjenica da je 1978.god usao u ginisovu knjigu rekorda kao najredja rasa pasa na svetu,ostalo ih je 2 para,a da su skupi to ti mogu ja reci jer sam ga platio 800 evra i to preko "veze".Ali nezalim,nebih ga menjao nizasta na svetu!!Uostalom ovde imas sve njegove karakteristike pa pogledaj:

Shar Pei


Inace za koju god vrstu se odlucis vazi isto pravilo.Da znaju da pricaju ovako bi ti rekli:

1. Moj život traje 10 do 15 godina. Svaki rastanak od tebe za mene znači patnju. Razmisli o tome pre nego što me uzmeš.
2. Voli me onakvog kakav sam, jer si ti mene birao. Ja nemam tu mogućnost biranja prijatelja i gospodara.
3. Daj mi vremena da shvatim šta od mene tražiš. Pre nego što me u toku obuke izgrdiš, preispitaj sebe, možda ti grešiš ili ja ne mogu shvatiti sve što želiš.
4. Imaj ljubavi za mene, ja živim od toga.
5. Nemoj se ljutiti na mene i nemoj me kažnjavati. Ti imaš svoj posao, svoje prijatelje, svoju razonodu, a ja imam samo tebe.
6. Pričaj sa mnom! Iako se tebi čini da te ne razumem, ja ipak znam šta misliš i osjećaš.
7. Znaj da ja ne zaboravljam kako se sa mnom postupa!
8. Pomisli prije nego što me udariš da te ja sa lakoćom mogu ugristi, ali ja to nikad ne radim!
9. Ne uzimaj me kao igračku dok sam mali i sladak, da bi me kasnije odbacio, jer je moja ljubav prema tebi večna.
10. Brini o meni kad odrastem, ostanem bez zuba, oslepim, prestanem se kretati. I o tebi će neko brinuti - starost je ista za sve.
11. Prati me na mom posljednjem putu. Nemoj nikad reći: "Ja to ne mogu gledati" ili "Neka se to dogodi u mom odsustvu". S tobom je za mene sve lakše. Neka ti to bude dug za moju vernost i našu lepu mladost.
12. Kad me više ne bude bilo, nemoj tugovati, već usreći nekog novog psa i voli ga kao što si mene voleo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Zato sto je pas iskren i nesebicno voli svog prijatelja.........


9601215912510.jpg
 
Natrag
Top