Zašto je pas čovekov " Najbolji prijatelj "

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ja imam psa dalmatinca i ona me stvarno cuva cim mi neko pridje ona skace sad joj je oslabio sluh ima osam godina .
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Zato sto ce pas dati zivot za gospodara.A macka zivi sa covekom jer vidi damoze tu da prezivi.Obljasnicu.Psu das hleb jednom i nedas mu 3-4 dana on te nece napustiti.A macki das jednom neku hranu i ako joj nedas sutra ona cew otici.Praktcno macke isoriscavaju coveka.Zato se kaze da je pas najbolji prijatelj nikada te ne napusti

Zato imam sijamskog macora......a oni se kontra ponasaju u odnosu na ostale macke......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pas je BIO čovekov najbolji prijatelj,a onda je čovek izumeo internet...

Nije da nema istine u tome .... Mada, oduvek me je interesovalo zasto su psi toliko verni .... :???:

Sa je fronclam.Ja mislim da je ovaj tvoj macor veoma dobar i posusan.

Kad ti neko kaze da ce da te iskida na froncle, znaci da ce da te iskida na komade, da ce da te raskanta ko panta babu i slicno tome ....
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nije da nema istine u tome .... Mada, oduvek me je interesovalo zasto su psi toliko verni .... :???:

Kad jedanput budeš imao pravog psa - znaćeš!

Psima nedostaje samo govor da bi ih neki mogli nazvati savršenim životinjama! Onaj ko je to rekao nema pojma o psima - oni imaju govor! Govore svojim očima,pokretima...
Dodjem ti ja kući smoren i popi*deo sa posla,zavalim se na terasi u stolicu,a moj drugar pridje,stavi glavu na moje noge i gleda... Kao da hoće da kaže "Ma,pusti sad...prošlo je..." Ja ga pomazim,a on pruža šapu da se "rukuje" i da me zvanično pozdravi... Ma,da ne veruješ šta radi sve...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sa je fronclam.Ja mislim da je ovaj tvoj macor veoma dobar i posusan.

Sada je prava maza.....igra se sa decom na prozoru....( udara šapom ali ne otvara kandže )....yes3..
Kada je bio mlađi ....bio je zaeban.....da sam ikao kameru da snimim kako ganja pse po dvorištu....:yea:yes3.
 
Natrag
Top