Zašto je pas čovekov " Najbolji prijatelj "

Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Kako da nema, radi se o najboljem čovjekovom prijatelju koji osim čula za koja svi znamo posjeduje i tzv šesto čulo pomoću kojeg fantastično osjeća i prepoznaje trenutno mentalno i fizičko stanje svog gazde. Zbog toga te i pitam, pas je njen.

Vidi, prijatelju, kako bih ja mogao znati sta pas oseca u datom trenutku? Ja se ne bavim istrazivanjem pasa. Ja samo kazem ono sto jeste. To sto sam rekao tako je bilo. Ja ne znam sta psi prema meni osecaju i razlog zbog koga me da kazem vole ali je to tako i ja tu nista ne zelim da menjam.

Moguce je da pas oseca njeno neraspolozenje ali ako je to tacno onda takodje oseca i moju brigu za njom u takvim trenucima.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pas je covekov najbolji prijatelj jer ne ume da govori .Mnogo je onih koji se izdaju za prijatelje a koje sopstvena rec odaje .

Salu na stranu ,mnogo vece poverenje imam u psa u odnosu na coveka , veca je verovatnoca da je covek taj koji ce "ujesti "na kvarno a ne pas.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Vidi, prijatelju, kako bih ja mogao znati sta pas oseca u datom trenutku? Ja se ne bavim istrazivanjem pasa. Ja samo kazem ono sto jeste. To sto sam rekao tako je bilo. Ja ne znam sta psi prema meni osecaju i razlog zbog koga me da kazem vole ali je to tako i ja tu nista ne zelim da menjam.

Moguce je da pas oseca njeno neraspolozenje ali ako je to tacno onda takodje oseca i moju brigu za njom u takvim trenucima.

Ajde dobro, ne moraš da gubiš živce odmah, samo sam pitao je l' i pas ne želi da ga maziš kada Dunju boli glava.

Pas je covekov najbolji prijatelj jer ne ume da govori .Mnogo je onih koji se izdaju za prijatelje a koje sopstvena rec odaje .

Salu na stranu ,mnogo vece poverenje imam u psa u odnosu na coveka , veca je verovatnoca da je covek taj koji ce "ujesti "na kvarno a ne pas.

Potpuno tačno.
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Ajde dobro, ne moraš da gubiš živce odmah, samo sam pitao je l' i pas ne želi da ga maziš kada Dunju boli glava.

Ne gubim zivce uopste. Nemam obicaj da mi se to desava. Meni se vise cini da si ti malo vise nervozan. Stalno "skakuces" nesto. ;)

Pas je covekov najbolji prijatelj jer ne ume da govori .Mnogo je onih koji se izdaju za prijatelje a koje sopstvena rec odaje .
Salu na stranu ,mnogo vece poverenje imam u psa u odnosu na coveka , veca je verovatnoca da je covek taj koji ce "ujesti "na kvarno a ne pas.

Slazem se.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Pas ima jedan cilj u zivotu. Da pokloni svoje srce gazdi.Kad neko drugi misli da malo vredite,vi ste za vaseg psa srediste sveta. On ce uvek biti vas prijatelj,branitelj. On ce uvek biti veran i odan do kraja njegovog zivota,i besprekorno vas voleti!
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
1) Pas ne priča gluposti,
2) Kada te gleda za izlazak u šetnju to čini svaki put kao da je prvi, onako veselo, maše repom (to mi je uvek simpatično),
3) Ali što voli fudbal (oni koji vole), pa se još i neljuti kada izgubi,
4) A tek vodu što voli (opet, oni koji je vole) pa kada vi zadremate u ladu a on dodje pa se nehajno otrese pored vas (ali sada se vi ne ljutite, nego je posve smešno),
5) I naravno, kada dođete sa posla ali ste, pre toga, stvarili do prodavnice da kupite namirnice, i ruke su vam pune stvari i kesa, i on vas iznenadi i skoči vam u naručje. Ostalo, možete da zamislite.

Generalno volim životinje.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pošto imam mačka ...ne znam sta da kažem....:dntknw:

Oni koji imaju psa kao kućnog ljubimca ....sigurno to znaju...pa evo prilike da to kažu....

To je upućeno i drugima koji imaju svoje viđenje i mišljenje ....

Zašto...?
Zato sto ce pas dati zivot za gospodara.A macka zivi sa covekom jer vidi damoze tu da prezivi.Obljasnicu.Psu das hleb jednom i nedas mu 3-4 dana on te nece napustiti.A macki das jednom neku hranu i ako joj nedas sutra ona cew otici.Praktcno macke isoriscavaju coveka.Zato se kaze da je pas najbolji prijatelj nikada te ne napusti
 
Natrag
Top