Zašto je Miler smatrao da je otkrio datum Hristovog dolaska

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sta da odgovaram na gluposti, na tvoje ismevacke smajlije...a na sve tvoje lazi i izvrtanja sam odgovorio.

Nista nisi osporio, vec samo izvrces moje reci, dodajes sto nisam izjavio, i sprdas se.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sta da odgovaram na gluposti, na tvoje ismevacke smajlije...a na sve tvoje lazi i izvrtanja sam odgovorio.

Nista nisi osporio, vec samo izvrces moje reci, dodajes sto nisam izjavio, i sprdas se.

Naravno da ću da se sprdam sa tvojom naukom, ti sa mojom ne mozeš, to je dokaz da tebe vodi sotona.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Naravno da ću da se sprdam sa tvojom naukom, ti sa mojom ne mozeš, to je dokaz da tebe vodi sotona.


Ti si toliko daleko otisao, da ti neciju sluzbu Bogu ocenjujes time "da li se sprda sa drugima"
Ako se ne sprda on nije od Boga.

Ovo je izjava za verovali ili ne, i to coveka koji sebe smatra Adventistom, a to nije ni po duhu, ni po posvecenju, jedino po zadnjici koju subotom smesti u crkvenu klupu, i time se hvali kao velikim delom.

Sto rece jedan govornik iz crkve kada ga je u mom prisustvu neko upitao "ko dolazi na toja predavanja"?

On je odgovorio "BLEJACI"
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti si toliko daleko otisao, da ti neciju sluzbu Bogu ocenjujes time "da li se sprda sa drugima"
Ako se ne sprda on nije od Boga.

Kako se Ilija sprdao sam Valovim sveštenicima.

Tako se i ja sa tvojom naukom.

- Od Mineapoliske konferencije 1888 godine, do zaposlenja moje majke - prošlo je 84 godine. :smisi:

:beee::roll::mig::roll::beee::mig::mig::mig:
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Argumenti kojima glupaci opravdavaju i objašnjavaju svoje ponašanje često su gluplji od njihova ponašanja. (N.G. Davila)

Znaš li zašto je to tako?

Jednostavno, oni žele da svi mi budemo moroni kako bi oni mogli biti "genijalci". i u tome sebe prave potpunim budalama pokušavajući da stave sebe iznad svih drugih.
 
Natrag
Top