Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Sigla mi isplata u vrednosti $10 dolara na AlertPay od Paid to Socialize sajta - Socints

Socint - sajt za druzenje, za ativnost na sajtu se dobijaju poeni. Kad se skupi odredjeni broj ponena mogu se za meniti za lutrijske tikete za dobijanje nagrada ili za novac na AlertPay ili PayPal

Slupljanje poena:
- do 66 poena dnevno za aktivnost na sajtu
- 100 poena za svakog clana koji se prijavi preko vas
- 100 poena kad odigrate igricu Socint Life
- 200 poena za kreiranje teme
- 200 poena za upload-ovanje pozadine
- 200 poena za verifikovanu sliku

Kada skupite 9000 poena mozete da trazite 10$ na AlertPay ili PayPal

Evo moje isplate:
payment1.jpg


Dokaz:
proofofpayment.jpg


Link za registraciju
Kod:
http://www.socints.com/?SR=SlaughterGirl


Ko vec slan ovog sajta ili planira da postane, nek me doda za prijatelja (add to social circle) pa ako zatreba neka pomoc moze mi se obratiti.

Link do mog profila:
Kod:
http://www.socints.com/mysite.cfm?Site=124162
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
11
na neobux-u mi se devojka registrovala preko mene a ne pokazuje mi njeno klikanje a na svim drugim sve je ok .....grrrrrr
zna li neko moze li me nekako direktno ubaciti ili da im se naje.... keve odma bezobrazne ... :(

i samo jos jedno pitanje bi postavio , da li postoji mogucnost , ili bolje da pitam ovako dal postoje neki baneri koji se mogu okaciti na sajt i da se kliktanjem na njih bez registracije clanu koji je postavio baner povecava bilans? ... hvala
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
na neobux-u mi se devojka registrovala preko mene a ne pokazuje mi njeno klikanje a na svim drugim sve je ok .....grrrrrr
zna li neko moze li me nekako direktno ubaciti ili da im se naje.... keve odma bezobrazne ... :(

i samo jos jedno pitanje bi postavio , da li postoji mogucnost , ili bolje da pitam ovako dal postoje neki baneri koji se mogu okaciti na sajt i da se kliktanjem na njih bez registracije clanu koji je postavio baner povecava bilans? ... hvala

Da li ti nju vidis medju svojim referralima? Kad ona klikce danas, tebi se pokazuje tek sutradan.

Banere postavljaju oni koji zele da se reklamiraju, dakle da bi neko postavio baner mora da plati (kao i svaki reklamni prostor) i on ne dobija nista od toga kad neko klikne na taj baner osim posecenosti sajta koji reklamira.
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
11
pa ne vidim u tome je problem , a registrovala se preko mene ... i to bas na neobux gde realno najveca zarada ... ewo danas ce mi drugar isto uci preko mog reg linka , pa cu videti sta ce biti ...moze li me naknadno nekako dodati .... :((( ???
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
pa ne vidim u tome je problem , a registrovala se preko mene ... i to bas na neobux gde realno najveca zarada ... ewo danas ce mi drugar isto uci preko mog reg linka , pa cu videti sta ce biti ...moze li me naknadno nekako dodati .... :((( ???

Na neobux-u mozes da imas referale tek nakon 30 dana od registracije ili da imas 100 klikova. Kada ispunis taj zahtev i neko se registruje preko tebe imaces njegovu statistiku u sekciji direct referals, nadam se da sam pomogao ;)

Registracija -->NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
pa ne vidim u tome je problem , a registrovala se preko mene ... i to bas na neobux gde realno najveca zarada ... ewo danas ce mi drugar isto uci preko mog reg linka , pa cu videti sta ce biti ...moze li me naknadno nekako dodati .... :((( ???

Ne moze. Ako je tacno unela tvoj ref link, ne znam sta nije u redu. Najbolje da kontaktirate administratora.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
na neobux-u mi se devojka registrovala preko mene a ne pokazuje mi njeno klikanje a na svim drugim sve je ok .....grrrrrr
zna li neko moze li me nekako direktno ubaciti ili da im se naje.... keve odma bezobrazne ... :(

i samo jos jedno pitanje bi postavio , da li postoji mogucnost , ili bolje da pitam ovako dal postoje neki baneri koji se mogu okaciti na sajt i da se kliktanjem na njih bez registracije clanu koji je postavio baner povecava bilans? ... hvala


Napomena, na Neobux, ne možeš da imaš refferale prvih 30 dana.
Tek kada prođe period od 30 dana možeš da dobiješ reff. Do tada sam klikći i tek kada prođe taj period onda počni da daješ reff linkove.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
da ne bude da osporavam tudji rad, ali hotfile je na listi od 1 - 10 servera koji placaju na broju 3. ima jako lose uslove da bi se nesto zaradilo. maximum 15$ ili nekih 7€ do kojih skoro i nemoguce doci sa 1000downloada. ne racuna sve zemlje tako da rad na nasim prostorima je nemoguc.


proverio sam dosta upload servisa i tvrdim da je FreakShare najbolji, sto se tice 'normalnih' upload servisa

neke od prednosti :

1. Racuna download iz svih zemalja
2. Maximum zarade za 1000downloada je 30€ ili nekih 45 - 50$
3. Verni clanovi i uploaderi dobijaju besplatan premium membership
4. Prostor za premium clanove je 3TB(3000GB) za free 1.5(1500GB)
5. Fajlovi za premium su vecni a za free se brisu posle 90dana inactive
6. Isplate na paypal , webmoney i moneybookers u roku od 72H - nema potrebe da cekate i do 20dana za isplatu. sajt vrsi skoro pa instantne isplate.
7. Najpregledniji fajl manager sa folderima i rasporedom i export linkova u sekundi
8. 20% od reff clanova, tako da ako vas reff ima 50$ mesecno vi imate 10$ od njega
9. Prodaja premium naloga se placa takodje 1E za svaki prodat nebitno dal 3dana il godinu
10. postavite banner na website i dobicete 5% od svakog prodatog premium naloga
11. najbolji upload tool od svih servera

pogledajte pa ocenite
Kod:
FreakShare - Easy One-Click File Hosting
mislim da bolji server necete naci, a ni uslove.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Radim i freakshare i nasao sam ogromne mane.Taman kad sam trebao dobiti isplatu na MB oni su to sve lepo ukinuli i sad isplacuju samo na paypal pa mi u Srbiji mozemo da se slikamo sa tim.Ono najgore je da racunaju samo jedan download za 24 h sa jedne IP adrese pa kad upladujes film ili nesto iz vise delova ,skine se samo prvi part dobro dok ostali delovi imaju samo po 1 download pa ti rank drasticno pada zbog toga.Onda te to primorava da postujes nesto sa jednim linkom i dodjes do zakljucka da ceo dan treba da sedis za kompom da bi nesto zaradio.Nisam odustao od freak ali mi mnogo bolje ide sa hotfile a sa zaradjenim novcem na freak neznam sta da radim jer je zarobljen.
 
Natrag
Top