Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
27
Na spisku zemalja nema Srbije... Samo Yugoslavia, a postal code...
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
27
A i zarada 1 dolar MESEČNO ako učlaniš desetoro...

Puno posla za male pare
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Spojio sam par tema koje su bile o zaradjivanju novca putem interneta (kliktanje, čitanje mejlova, baneri itd itd). Pa od sada neka ovo bude objedinjena tema za ovu vrstu :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
nisam probao da zaradjujem,tako da nemam pojma,jos uveknisam sakupio deset ljudi :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
18
pa druze ja ne vidim Link da si ostavio za ovu zaradu??? kako da odem na sajt???
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
pa druze ja ne vidim Link da si ostavio za ovu zaradu??? kako da odem na sajt???

Za Hotfile mozes da pogledas i prijavis se ovde.

Ko se registruje na Hotfile preko mene i zaradi najmanje 3$, dobija program koji mu omogućava da na više foruma odjednom ostavi svoj post sa linkovima za download čime se uštedi zaista mnogo vremena.

Uz program se dobija i lista od 30 foruma na koje možete postavljati svoje linkove. Svaki od ovih foruma ima najmanje 5000 aktivnih članova...

Zamislite koliko download linkova mozete poslati u jednom danu jednim klikom. A da ne spominjemo broj downloada...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Ako hoces da zaradjujes preko neta moras dosta da se pomucis bar u pocetku. Kasnije je sve PUNO, PUNO LAKSE.

Uzmimo za primer Hotfile. Tacno je da ti je potrebno vremena dok ne postavis veliki broj fajlova i dok ne postavis linkove koji vode do tih fajlova, ali kada jednom to uradis "na konju si".

Ljudi nece skinuti tvoj fajl samo jednom vec mnogo puta i to u duzem vremenskom periodu. Ovo je u stvari VEOMA ISPLATIVO na duzi vremenski period.

Da bi olaksao sebi koristi opciju daljinsko dodavanje. Na ovaj nacin mozes dodavati fajlove direktno sa interneta, za nekoliko sekundi.

Uostalom pokusaj. Na Hotfile se mozes prijaviti ovde.:declare:
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
18
"Posto je sam pocetak malo komplikovan nije pozeljno da to pisem ovde pa vas molim da se javite na PM ako vas zanima"
zanima me , sta ti je PM ? prvi put sam ovde ajde malo mi pojasni...
msm ocu da probam sta je ovo, pa...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Zbog nekih tehnickih problema nisam vise posecivao ovaj forum ali sad se vracam pa ko je zinteresovan moze da se registruje na ovaj
link.I dalje redovno isplacuju svakog ponedeljka a detaljna uputstva su na mom blogu.Svim zainteresovanima sam vec poslao adresu bloga a ko jos zeli neka se javi na PM.Ovih dana mi stize visa kartica pa krecem u praznicni soping i nadam se da cu samg sebe obradovati sa jednim dobrim laptopom.Narvno od novca zaradjenog uploadom na hotfile.

Ubacen novi referal link
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top