zanimljivi klipovi kreacionistickih lupetanja :D

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Koliko vidim lijepo se ismijaste na ovoj temi.:lol: Mislim da infamous111 nije nihilista. U njegovim postovima sam primjetila agnosticizam, jer sam i sama pobornik takvog načina mišljenja. Nije stvar da ne vjerujemo ni u šta, nego je stvar u tome da se ovo bitno pitanje ,o kojem se raspravlja nikada neće moći dokazati, ni majmun ni glina. Glupa su oba ponuđena odgovora. Ja biram treći odgovor, a to je ne znamo i nikada nećemo saznati ,niti kako je postao svijet, niti kako je postao čovjek, jer se to ne može dokazati, a to razmišljanje se zove agnosticizam.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
naravno da ne mozemo da znamo da li postoji bog, ali MOZEMO da znamo odakle mi ovde ako posmatramo naucne dokaze
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nema tog naučnog dokaza koji može potvrditi način na koji je svijet nastao. Ja se čudim kako ljudi to ne mogu da shvate. Na to pitanje se nikada neće moći dati odgovor. Mogu oni u laboratorijama da izvode šta hoće, primarni prasak i kojekakve gluposti, ali postanak svijeta niko nikada neće moći da dokaže, jer je u ljudskoj nemoći da to učini, uz svu volju, želju i uz sve naučne pokušaje. Uzaludan posao i bačanje para. Bolje da traže lijek protiv raka i side.Tu imaju nekih šansi, za postanak svijeta NIKAKVIH.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa šta si onda spominjao? Zar to nije prvo i najosnovnije pitanje o kojem čovjek razmišlja? O postanku svijeta i postanku čovjeka. By the way, osvježio si forum svojim načinom razmišljanja, pa sam opet sakupila živaca da dođem i malo polemišem. Ubiše me ovi zadrti u pojam.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Joj , moj zadrti friend Adrian BG se našao prozvanim. I jesi da znaš.:lol: Ovo dijete JokerMAA je super i volim da čitam njegove postove.Tako mlad, a tako realan, svaka mu čast.:)
Zaboravila sam da napomenem. Ovi moji " zadrti ", imam osjećaj da se obožavaju, što se više ćeraju. Jedni bez drugih ne mogu da žive. Mene osjećaj nikada ne vara.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
hvala :) ali ja sam pricao o evoluciji zivota na planeti, koji je cinjenica, ne o nastanku sveta
 
Natrag
Top