Zahtevi za osnovnu skolu

Član
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poruka
2
Uskocki i hajducki ciklus

Ovako ovim postom bih hteo da se zahvalim za stvari koje su mi pomogle , ja sam sad u 7. raz osnovne skole "Dobrila Stambolic" , da ostavimo to po strani , da li mi mozete pomoci , snasao sam se sa pokosovskim ali mislim da necu sa ovim ciklusima , ja sam do sada prelazio sa svim peticama ali imam veoma strogog nastavnika cija su potrazivanja ne normalna tako da molim vas pomozite. Da ne duzim vise, da li mozete da mi napisete analize likova , motiva i ostalog sto se ukljucuje u analizu u pesmama Uskockog ciklusa : "Senjanin tadija" , "Ivo Senjkovic i aga od Ribnika", "Ropstvo Jankovic Stojana" , a o Hajduckom : "Starina Novak i knez Bogosav", "Stari Vujadin", i "Mali Radojica". Znam da trazim mozda i previse ali ako bi ste bili ljubazni da mi ucinite ovo bio bih vam mnogo zahval. Pozdrav :D.
 
Učlanjen(a)
19.09.2013
Poruka
2
trebam hitno neki sastav za4-5 tema PRICANJE SVOJIH ILI TUDJIH DOZIVLJAJA SA EFEKTNIM I ZAVRSETKOM RADNJE. ?
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2009
Poruka
33
Molim vas ako neko ima komplet udjbenika za peti razred osnovne skole, barem radne listice iz matematike
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2009
Poruka
33
Mozes li postaviti eduka radni listovi iz matematike treniram u napred sa malim.
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Pripemam svetosavsku priredbu u maloj seoskoj školi. Treba mi pomoć oko melodije pesme U školama Svetog Save. Dobro mi mi došlo da mi neko dsvira ovaj notni tekst. Mogu i sam da se snađem, ali nisam siguran da ću sve odraditi bez grešaka. Treba mi tačno odsvirana melodija ove pesme, po notnom zapisu koji prilažem.

Kod:
[URL]https://s23.postimg.org/rkpvl642j/U_kolama_Svetog_Save.jpg[/URL]

Unapred se zahvaljujem.
 
Natrag
Top