Zahtevi za osnovnu skolu

Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
1
nova sam na forumu ....molim vas treba mi hitna pomoc oko teme "mlada je dusa mekom vosku podobna"stwarno nzm sata da pisem ...plz odg! :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
2
molim vas dajte kontrolne zadatke za peti razred unapred zahvalna
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
2
da li neko ima sastav na temu OVO JE MOJA ZEMLJA

Dodato posle 1 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ok,stoji da danasnja deca malo citaju knige,glavni izgovor je sve ima na netu...ali nemojte bas toliko da pljujete po njima
sugerisite im da pomazuci jedni drugima makar ovde na forumu procitaju koliko toliko,
elem moja deca su danas ovde trazeci neki motiv za svoju temu procitala bar desetak drugih koje su ih podstakla na razmisljanje i tako malo pomalo...osim toga kako ste naslovilitemu takvi su im i yahtvi..

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ipak slazem i sa cinjenicom da su neki tu samo da bi neko uradio umesto njih,eto pola zaadministatore....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
1
Treba mi pomoc. Da li neko ima sastav "Na putu od skole do kuce" ili ideju sta moze da se napise tu? Rad je za 7. razred. Hvala puno!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
1
ekvalentne nejednacine

molim dobre matematicare da pomognu,oko ovih nejednacina......
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
1
znas phoenixx jeste tacno ono sto kazes ali ja naprimer svaki put na sastavijma dobijem 5,ali ovo je sastav iz gradiva o romantizmu nesto i ja tu neznam sta da pisem sedela sam ja i sat vremena ali nista :p
 
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
2
Molivas pomozite mi treba mi sastav iz srpskog na temu motiv rodoljublja u srpskoj knjizevnosti
 
Natrag
Top