Zahtevi, Saveti, Rezervni delovi, Pomoć

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
39
Promena oblika automobila

Zamolio bih sve koji su upoznati sa ovim da podele informacije.
konkretno, interesuje me da li postoji zakonska mogucnost da od jednog automobila napravite drugaciji oblik koji ce biti istih dimenzija, ali oblik drugaciji tako da se ne prepozna prvobitni model?
Npr. zastavu 101 oblikujete tako da vise ne lici na zastavu nego na porse 911.
Nadam se da sam bio jasan.
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
2
help

Molio bih sve forumaše za pomoć
Kupio sam peugeot 307 godište 2004 ali nisam dobio cd za promjenu jezika i ostalih postavki ako mi može neko pomoći gdje da pronađem taj cd
Unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2009
Poruka
12
Na kontrolnoj tabli mi se javila upaljena ikonica (prikaz kao motor auta). Znam da je neki problem na autu ali neznam sta. Bio sam u servisu, resetovali komp, izgubila se da bi se sutradan opet pojavila. Pomozite mi, sta to moze da oznacava. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
39
To je neki problem sa elektronikom. A to sto svetli je čekendž, ili kako se vec zove. I ja sam imao isti problem na fiesti, prvi put dijagnostika nije pokazala nista, kod drugog je dijagnostifikovan deo koji je bio ispravan, i tek kod treceg je dijagnostifikovan pravi problem: regulator polozaja leptira gasa. Ne znam jel imas jos neki problem na automobilu.
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2009
Poruka
12
Nisam napisao da je rec o automobilu Toyota Avensis 2.0, 2002god.110KW. Imam problem a toje veca potrosnja, sada trenutno 11l a leti min
7.6. Problem je u naglom gasu kao da se zagusi 2 puta do punog. Dva puta kod istog majstor dijagnostika je pokazala da je sve u redu. Kada bih znao gde da idem ali da je blize Paracinu. Ipak hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
1
mercedes e200 benzinac 96.god

zadro imam problem sa mercedesomm e 200 benzinac 96. god. kada je hladan upalim ga i onda se vise puta ugasi pa ga moram ponovo startovati tako da upali i kada ga vozim nece da primi ga s kada ga stisnem vec hoce postepeno sta bi to moglo da bude svaki odgovor i je vezan . HVALA PUNO!!!!!!!! yes3yes3yes3sorrysorrysorry
 
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
22
Autoelektronika (Pomoc)

Ovako posto trebam ici na zanat za Autoelektricara interesuje me da li ima neka "internet knjiga" o autoelektrici znaci koji su najbitniji elektricni delovi na autu kako rade itd itd.... Znaci sve vezano za auto elektriku ....

Unapred HVALA!
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
14
Pomoc oko menjaca

Da li znate neki servis za automatske menjace za opel Fronteru u beogradu ili u okolini?Ili neku radnju gde moze da se nabavi menjac i kolika je cena tog menjaca??? Unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
2
Pomoć

Molio bih sve forumaše da mi pomognu u jednom problemu. Naime kupio sam peugeot 307 2004 godište ali nisam dobio instalacijski disk i ne mogu računar da prevedem na engleski jezik uvijek mi traži da stavim cd i da li neko zna gdje mogu skinuti taj cd
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2011
Poruka
1
Da li znate neki servis za automatske menjace za opel Fronteru u beogradu ili u okolini?Ili neku radnju gde moze da se nabavi menjac i kolika je cena tog menjaca??? Unapred hvala
Imas servis koji je dobar,ali i skup,na ulazu u Mladenovac,neznam tacan naziv servisa,nalazi se kod benzinske pumpe Era Petrol;)
 
Natrag
Top