Zablude tradicionalnog Hriscanstva

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Slape, da ne jemči ona na kojoj je i u kojoj je Sveti Duh? Ona koju nazivaju kurvom. Jer bez njenog jemstva nema ni svetosti Biblije.

Što se tiče izjava klona (da li je klon? Pavla Simovića i ostalih "veleumnih" čekalaca shabata, nemam komentara. Jer ako to tvrdi, a tvrdi, jer nemam razloga da ne verujem u to, onda oni otvoreno Hule. Što nije za čudo, jer čitav pokret nastao na Milerovom datumarenju i samoljublju Ellen Gould Harmon White i jeste otelotvorenje Hule. One koja se ne prašta.
Darth, ako je rec o huli, u tome si pobednik, jer niko vise hule nije izneo ovde od tebe. Cestitamo ti sto si u tome prvak.
Vise se ni ne iznadajujemo sto cak i svoju crkvu nazivas pogrdnim imenom, sto ti i prilici.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kažu Bog je očistio svinju u NZ i zato navode stih vizije koju je Petar dobio.
____
To su ovi stihovi.
[TABLE]
[TR]
[TD]Djela apostolska 10,15[/TD]

[TD]I gle, glas opet k njemu drugom: što je Bog očistio ti ne pogani.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Djela apostolska 11,9[/TD]

[TD]A glas mi odgovori drugom s neba govoreći: što je Bog očistio ti ne pogani.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
A zbog čega mu je Bog ovo dao?

[TABLE]
[TR]
[TD]Djela apostolska 10,28[/TD]

[TD]I reče im: vi znate kako je neprilično čovjeku Jevrejinu družiti se ili dolaziti k tuđinu; ali Bog meni pokaza da nijednoga čovjeka ne zovem pogana ili nečista;[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Dakle, ne njemu, nego njima nema pomoći.

Da li tebi ima?

Ako ne trazis u Gospodu, onda si izgubljen i ne znas gde ides i gde ces stici.

A rec Bozja kaze:

"Podižem oči svoje ka gorama odakle mi dolazi pomoć.
Pomoć je meni od Gospoda, koji je stvorio nebo i zemlju."
(Psalam 121,1.2)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Slobodno lazi i dalje, to je tvoja stvar, ali znaj da te onaj gore vidi i zapisuje svaku tvoju rec.

Što sam slagao? Da više vjerujete Jeleni nego Bogu? Pa to je istina. Evo primjera. U Bibliji čitamo da nitko prije Izraelaca na Sinaju nije dobio zapovijed o suboti, a Ellen White tvrdi da su još Adam i Eva svetkovali subotu. I kome adventisti vjeruju, Bibliji ili Jeleni? Vjerujujete Jeleni.
 
Natrag
Top