Хришћанство

MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
нулте године,разапињањем на крст исуса христа,наступило је ново доба и религија: хришћанство.
хришћани су били прогањани и убијани од тадашње власти,свих земаља.
313.године је константин - император,видео на небу крст(мач) и од тада је хришћанство било озакоњено као религија.
миланским едиктом 321.године,а затим и васељенским сабором 325.године.
1054.године долази до раздвајања источне и западне религије.
настају римокатолици и православци,касније лутеранци,протестанти....
сви се куну у исуса христа,а где је нестало .хришћанство?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Da li se nešto menja?
Po mojim saznanjima doći će do ujedinjenja hrišćanstva,ali ne kao što to hoće globalisti,već do formiranja nove religije,koja će biti važeća religija nakon kataklizme.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Hrišćanstvo i crkva nisu ispunili zadatak koji im je bio dat tako da će na kraju ere Ribe i da nestanu a pojaviće se nova vera i religija SLOBODARSTVO!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
samo ti sanjaj lepo je to.Pozravi maritreju svog uictelja.A i o hriscanstvu i njegovim pocecima vidim da neznas nista nego onako nabacjujes po nesto sto si cuo pa izmiksovao.Proveri jos jednom kada je Hristos razapet,a kada rodio.Pobrkao si loncice i poklopcice
 
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
17
313.године је константин - император,видео на небу крст(мач) и од тада је хришћанство било озакоњено као религија.
миланским едиктом 321.године,а затим и васељенским сабором 325.године.
Milanski edikt je proglašen 313. godine!

Po mojim saznanjima doći će do ujedinjenja hrišćanstva,ali ne kao što to hoće globalisti,već do formiranja nove religije,koja će biti važeća religija nakon kataklizme.
New Age poruka i to klasična!

Hrišćanstvo i crkva nisu ispunili zadatak koji im je bio dat tako da će na kraju ere Ribe i da nestanu a pojaviće se nova vera i religija SLOBODARSTVO!
1. Zašto nisu ispunili zadatak?
2. Nestaće hrišćanstvo i Crkva? Kako - kataklizmom?
3. SLOBODARSTVO? Sloboda, Jednakost, Bratstvo je moto Francuske revolucije, a ukratko je to i moto naše tranzicije.


Izbacuješ neke iluminatske parole, a otvorio si temu: Hrišćanstvo i to ćirilicom?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Ko će bolje da zna o Isusu do mene.Ništa nisam pobrkao,i ničije parole ne izbacujem.
Hrišćanstvo će nestati kao i crkve jer nisu opravdali i ispunili svoj zadatak.
Novi Mesija je ovde i njegovo ime će da nosi nova Vera,jer
sloboda je život,a slobodan u životu je onaj koji veruje u Gospoda Boga i čini moralna dobra.
 
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
17
Ko će bolje da zna o Isusu do mene.Ništa nisam pobrkao,i ničije parole ne izbacujem.
Šta to treba da znači?
Ako znaš nešto reci slobodno. Kako sam shvatio sećaš se neke svoje reinkarnacije iz tog perioda.
Na primer (zanima me): Da li se Isus Hristos smejao?

Hrišćanstvo će nestati kao i crkve jer nisu opravdali i ispunili svoj zadatak.
Novi Mesija je ovde i njegovo ime će da nosi nova Vera,jer
Opet te pitam kako će nestati rimokatolička, pravoslavna i brojne protestantske crkve? Misliš da će naprasno "progledati"?


sloboda je život,a slobodan u životu je onaj koji veruje u Gospoda Boga i čini moralna dobra.
Sa ovim se slažem, ali i ovo su neke parole, ali iz hrišćanstva - dakle ipak neće nestati?
Da li si vidovit (prozorljiv)?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Isus je bio jedna izuzetno blaga osoba,tihe naravi i smerna.Njegova snaga i podsticaj je bila Marija Magdalena.
Da sećam se tog perioda svog života,kao aktivan učesnik svih tih dešavanja.
Nisam prozorljiv,jednostavno znam.
Parola je moja.
Narod će da prihvati,crkve će postati nebitne sa svojim dogmama.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Isus je bio jedna izuzetno blaga osoba,tihe naravi i smerna.Njegova snaga i podsticaj je bila Marija Magdalena.
Da sećam se tog perioda svog života,kao aktivan učesnik svih tih dešavanja.
Nisam prozorljiv,jednostavno znam.
Parola je moja.
Narod će da prihvati,crkve će postati nebitne sa svojim dogmama.
Kolko sam ja zaključio ti i Isus ste bili bff?
:rofl: :rofl:
 
Natrag
Top