Хришћанство

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Osobno mišljenje o agnosticizmu...hmmm...ne znam našta konkretno misliš.

A što se drugog pitanja tiče mislim da to nema veze sa temom tako da ne mogu da ti odgovorim na to pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
47
Osobno mišljenje o agnosticizmu...hmmm...ne znam našta konkretno misliš.

A što se drugog pitanja tiče mislim da to nema veze sa temom tako da ne mogu da ti odgovorim na to pitanje.[/QUOTE
pa sta osobno mislis o agnosticizmu da li se drzis svega sta se tu iiznosi il ti ipak imas neko svoje objasnjenja istog.
sto se tice drugog ne bih te pitao da nema veze sa temom,pa bi ti htio zahvalan da mi odgovoris.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Osobno mišljenje o agnosticizmu...hmmm...ne znam našta konkretno misliš.

A što se drugog pitanja tiče mislim da to nema veze sa temom tako da ne mogu da ti odgovorim na to pitanje.[/QUOTE
pa sta osobno mislis o agnosticizmu da li se drzis svega sta se tu iiznosi il ti ipak imas neko svoje objasnjenja istog.
sto se tice drugog ne bih te pitao da nema veze sa temom,pa bi ti htio zahvalan da mi odgovoris.

Ne nedržim se svega što se iznosi zašto bih se držala,i nemam objašnjenje za isto....čitaj još uvek ga tražim.;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
Niste u pravu jer imate pogrešne informacije.
Savle(Pavle) je bio stariji od Isusa.
Savle je bio zapovednik garde esenskog sveštenstva,to znači da je bio esen,a ne farisej.
U progonu hrišćana je zdušno učestvovao.
Jednom u pustinji,pred njim se pojavio "vaskrsli" Isus i tada je Savle postao Pavle.
To je istina.
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
1
Ana_ana u potrazi sam za Varnavinim Jevandjeljem i nadam se da mi ti mozes dalje pomoci. Bezuspesno sam pretrazila biblioteku ovog sajta. Hvala ti unapred i pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
Ono što je interesantno i o čemu sam puno razmišljao poslednjih dana je Jovan i kako njega nisu eseni proganjali...tek pred kraj života je napustio Palestinu...
Razmišljam da li je on bio njihov čovek???
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Pravo Hriscanstvo se veoma mnogo razlikuje od ovih danas sto se izdaju za hriscane,a nisu ni H od hriscana.Zbog tih takozvani hriscana,ljudima i Bog i Biblija postaju mrski.
Pravi hriscani se prepoznaju po ljubavi,a ne po mrznji.Pogledajte dela ljudi i mozete lako uvideti jesu li ili nisu hriscani.
Naprimer Isus je rekao NE UBIJ,a takozvani hriscani su i te kako poznati po ubistvima.
Jesu li hriscani,ako su uzeli to ime? naravno da nisu .
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Да али нису хришћани они који кажу да Исус није Бог, или кажу јесте Бог али није свемогући. Јудаизам пропагира то да Исус није Бог, ни Син Божији.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Matej 7:21-23
"Neće svaki koji mi govori: Gospode! Gospode! Ući u carstvo nebesko; no koji čini po volji Oca mog koji je na nebesima.
22 Mnogi će reći meni u onaj dan: Gospode! Gospode! Nismo li u ime Tvoje prorokovali, i Tvojim imenom đavole izgonili, i Tvojim imenom čudesa mnoga tvorili?
23 I tada ću im ja kazati: Nikad vas nisam znao; idite od mene koji činite bezakonje.
Dzaba sto neko misli da je hriscanin,kad nema ljubavi u sebi,vec mrznju koja vodi do rata.
Nisu li takozvani hriscani prolili najvise krvi od kako je sveta i veka?
 
Natrag
Top