Windows ili Linux ?

Član
Učlanjen(a)
04.02.2013
Poruka
8
Boki hvala puno.Jako korisno.Sledeci put kad pukne windows zna se ko ga menja.Muka mi je od virusa,itd......
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruka
78
Linux mi je pomogao par puta kada se windowsi nisu podizali. Definitivno linux, ali ... Igre, Ima ih gomila za windowse a za linux?! Po meni je to jedina "mana" linux-a!
Valve je skoro otvorio svoju platformu Steam za Linuks, tako da već sada postoji veliki izbor i za GNU. :dtyste:
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
@jasminka 8 godina interneta no virusni softver samo fajervol jednako no vajrusa. Gde li pobogu nalazite tolike vajruse da mi je znati? Neki predlog nešto? Hmm ništa a? Inač Linux dođoh videh i otidoh. Uvek plačem i pcujem kad instaliram neki linux da probam. Nikad više!
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Naravno ako ga ja koristim onda u svoje ime govorim ako si TI srećan sa Ljinuxom i JA sam srećan sa tobom. Go go Ljinux do prve provalije.
 
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
103
naravno ako ga ja koristim onda u svoje ime govorim ako si ti srećan sa ljinuxom i ja sam srećan sa tobom. Go go ljinux do prve provalije.

зашто тако, користим линукс од 2008. год а као једини систем на компу и лаптопу више од годину дана и немам никавих проблема осим оних које намерно направим док тестирам стабилност неке нове верзије....

што се тиче изгледа линукс може да се постави тако да му виндовс једноставно није дорастао, у првој поруци се видело неколико старијих верзија убунтуа али са гном 2 радним окружењем и евентуално јунит радним окружењем (основно радно окружење на убунту од верзије 11.04), али нисам приметио упоређивање виндовса са нпр неком линукс дистрибуцијом која је са кде радним окружењем, мада данас би и xfce радно окружење било и превише моћно за просечног корисника виндовса...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
100
Pozdrav trebam vasu pomoc

Pozdrav svima imam pitanje godinama koristim windows xp pro. i sada na forumu dosta sam tu citao da ima vise verzija linux-a e sada
kada bih stavljao linux u stolno racunalo dali mi particije ostaju iste znaci da linux instaliram u C a D ostaje kao sto je ostao.
Dali cu moci koristiti normalno sve sto je u D disku kada instaliram linux.
Koji mi preporucujete linux da instaliram i gdje mogu naci openSUSE da si skinem
U napred se zahvaljujem na vasoj velikoj pomoci
 
Natrag
Top