Windows 8 {Chat}

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
SHA 1: 13d8bd232cbd4bbbc21d6f508698f70262d178a7
znaci nije MSDN,zato nece...
ok,hvala u svakom slucaju
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Instalirao sam Windows 8.1 build 9600 i nemogu nikako da ga aktiviram.Probao sam razne programe.Neznam kako ide ono sa skype i jel ima neko azurne kodove za akt preko skype.POMOC HITNO:(
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Uspeo sam da aktiviram, al mi je ostao watermark (ono u desnom donjem uglu windows 8.1 pro verzija za evaluaciju Build 9600).Probao sam sa My_WCP_Watermark_Editor al kad ulazim izadje(na slici) greska kliknem continue i udje u program al kad kliknem da obrise ne obrise ga?
Bez naslova.jpg
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Uspeo sam da aktiviram, al mi je ostao watermark (ono u desnom donjem uglu windows 8.1 pro verzija za evaluaciju Build 9600).Probao sam sa My_WCP_Watermark_Editor al kad ulazim izadje(na slici) greska kliknem continue i udje u program al kad kliknem da obrise ne obrise ga?
Pogledajte prilog 46376
Instaliraj .NET Framework 2.0
U Control panel--->Programs and Features--->Turn Windows features on or off--->Microsoft .NET Framework štikliraj kvadratić i ok.
P.S. najjednostavnije, pokreni ovaj program i ponudiće da instaliraš .NET Framework

AS SSD Benchmark
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Može link za .NET Framework 20 ja imam 3.0 i 4.5 oba su štiklirana
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2013
Poruka
4
Evo, meni je baš danas pošlo za rukom aktivirati Win8.1 Enterprise-u ovim postupkom:
Win+R -> cmd

slmgr.vbs -upk
slmgr.vbs -rilc

Laku če te Googlom nači fajlove, gde se startuje pod adminom
A9600E.bat
slijedi restart i gotovo je ! Win8Enterprise_aktivacija.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
1.184
Posto mi je preko hdmi bio povezan lcd,sada posto na osmici graficki drajveri nemaju ama bas nikakva svojstva u podesavanju,ne znam kako da podesim tj da razvucem sliku na lcd i da mi ide video-slika kad ukljucim na glavnom monitoru recimo film a da na njemu mogu da surfujem a da ovamo ide film u fullscreenu!?
 
Učlanjen(a)
22.09.2013
Poruka
14
Instaliraj .NET Framework 2.0
U Control panel--->Programs and Features--->Turn Windows features on or off--->Microsoft .NET Framework štikliraj kvadratić i ok.
P.S. najjednostavnije, pokreni ovaj program i ponudiće da instaliraš .NET Framework
AS SSD Benchmark
Ja sam primetio da kad instaliram NET Framework 2.0 ,više ne rade određeni programi u metrou kao vreme,kalkulator i još neki programi.dali možda znaš u čemu je problem i kako ga popraviti ili je to bug
 
Natrag
Top