Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
sve sam uradio kako ide i opet nistasve sam uprskao sa ulaskom na mc stranicu
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
probaj neki dugi aktivator, nemoj odmah odustati . zadnje rjesenje je ponovna instalacija
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
sta mislis koji aktivator da probam jel ima neko da zna neki provjeren? i sta bi bilo kada bi opet instalirao isti ovaj win 7 dali bi ga opet aktiviro sa starim aktivatorom ili kako se ubacuju ovi aktivatori u sam os jel ima neko jos da mi pomogne sramota sto samo tebe mucim cjelo vrjeme jel bas nema na forumu jos neki strucnjak da pomogne
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skini ovaj
Open 7 Activator v1.2.7 by nononsence [revised by HotCarl]


netrebas nista ubacivati u os . kad skines aktivator pokrenes ga gore gdje ti pise ono samsung stavis npr dell, on ce ti automatski izbaciti key , stikliras dole instalation key only i puknes install. i to je to. restart masine i trebao bi biti aktiviran.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Probaj ovako:

1.klikneš na start - run
2. otvori ti se prozor u koji kucaš: regedit
3.otvoriće ti se prozor: Registry Editor
4. u registry editoru idi na edit - find i pokušaj da pronađeš da li na računaru imaš neke od ovih fajlova , znači kucaš u search ime jednog pa drugog:

wgatray.exe
LegitCheckControl.dll

Obrišeš sve iz foldera što ima veze sa searchom... ako nemaš onda ništa.
Zatim instaliraj WGA Remower, restartuj racunar i to je to.
Pre operacije iskluci pretrazivac (Internet Explorer, Mozila, Opera itd).
Ovo vazi za finalne verzije Win 7, ako imas instaliranu verziju kao Build 7100 RC, ne mozes ga aktivirati posto je ukinut iz Microsoft-a kao i Update ili ako su neke prvobitne verzije(dakle samo , build 7600 OEM mozes naci vec aktiviran).
Drugi je problem sto je vecini korisnika u poslednja dva meseca provaljena aktivacija tokom azururanja, pa su imali isti problem.
Dakle, nadji WGA Remower ili RemoweWAT 1.9.40.0 verzija 3 i probaj sa ovim postupkom koji sam ti opisao, tako sam ja barem resio problem na nekoliko racunara.
Ako nista ne uradis nadji finalni verziju Win 7 Build 7600 OEM ili RTM vec aktiviranu od faxcool(radi uspesno, update bez problema kod mene i drugih kojima sam instal).
Probaj nista te ne kosta....
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
Instalirao sam ponovo ovaj Windows 7 Ultimate 100% Genuine [2010 Updated] i opet je aktiviran samo ne znam dokle sad sam iskljucio update i sva ona obavjestenja stalno nesto nudi to mi je dosadilo jel moze raditi bez ovi gluposti? xp je zakon na njemu iskljucis update i nemas nikakvi problema jel ima jos neki fazona sto bi trebao znati oko ovog win 7?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
napisao sam ti da nestavljas da ti automatski instalira upade,nego namjestis opciju da te obavjesti da su dostupna nova azuriranja. i onda odes fino na windows update opciju i vidis sta ti je ponudio,pa stikliras sta hoces i instaliras. i nemoj ici na provjeru validnosti na microsoft.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
problem je sto ja ne znam sta mi nudi jer nisam neki strucnjak za racunare pa mozda najbolje da nista ne ubacujem da mi nebi ubacili nesto da mi obore sistem ej sad cu postaviti neka druga pitanja na drugu temu pa nemoj ti da odg jer je i ovo bilo previse hvala ti puno pozz
 
Natrag
Top