Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
jel moze neko da postavi operativni sistem win 7 na jedan link ili da mi kaze koji da skinem sa foruma a da ga mogu aktivirati i da radi normalno hvala pozz
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
jel ima neka mogucnost da sve partove skinem odjednom ili se mora skidati jedan po jedan?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sve partove selektujes i kopiras u j downloader ili cryptload i oni sami skidaju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
kako da ubacim ove partove u cryptload? imam ja instaliran win 7 ali nigde ne pise dali je aktiviran evo slika[url=http://www.fotorola.com/][/URL] ovde na dnu bi trebalo pisati jeli aktiviran ovo sam ja skinuo sa torrenta i kad sam ga instalirao kad je trazilo key to sam preskocijo i nastavio dalje instalaciju ovo je neka verzija enterprise nemam pojma sta je to
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ama nisi nigdje napisao da vec imas instaliranu sedmicu. koliko vidim na tvojoj slici pise gore izdanje windows 7 ultimate

trebalo bi da ti ovako izgleda

beznaslovar.png



samo sam ja izbrisao id proizvoda


koristi dok te god neobavjestava koliko ti je ostalo do kraja vazenja sedmice,pa ako se ikad primakne kraj trazicemo aktivatore.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
vazi a ovo je neki enterprise kad sam poceo instaliciju dalo mi je da izaberem vise verzija win 7 ja sam prihvatio ovu ultimate 64 bits
 
Natrag
Top