Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
42
skinuo sam ovaj Windows 7 activator works 100% i nemam pojma sta sam uradio ali mi je oborilo sistem pa sam ga sad pokrenuo formalno da skinem neki provjeren os win 7 sta mi preporucujete? i jeli ovaj Windows 7 Ultimate Integrated May 2010 (Pre-Activate) (X86) spakovan u iso fajl i jel se on sam aktivira kad ga instaliram?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skini taj on je vec aktiviran, tj uradi aktivaciju tokom instalacije
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
42
nece ovaj link sto si postavio kad otvorim link udje na neke filmove rapidmovies
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skini ovaj i pozuri dok i ovi linkovi nisu umrli


Windows 7 Ultimate 100% Genuine [2010 Updated]







 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
42
skinuo sa druze ovaj win 7 sad cu ga narezati na dvd i krenuti instalaciju a pre toga sacekacu tvoj odg. na ovo pitanje sta trebam ovde uraditi evo slike[url=http://www.fotorola.com/][/URL]

[url=http://www.fotorola.com/][/URL] nemam key za registraciju a na drugoj slici kad sam instalirao xp isao sam naask me later jer nikad nisam imao legalan os pa me ovo sa slika uvjek zbunjuje hvala ti puno na pomoci pozz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
tu prvu sliku preskoci,tj udri next, a druga slika ti je av zastita od strane samog os mozes ostaviti.nije ti ni ovo legalno cim nije iz radnje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
42
a sta mislis do sada sam koristio antivirus nod32 u poslednje vrjeme avast i stvarno mi je radio extra puno je jaci od nod32 a sad nesto gledam ima neki bitdefender sto si ti postavio da njega postavim a cuo sam da je i broj 1

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i sta da uradim na drugoj slici?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
vidi ja koristim nod 32 eset smart scurity 4 i super sam zadovoljan. bit defender jest dobar al je malo zeznut za instalirati ako nemas njegovu licencu, nemoj experimentisati sa antivirusima uvijek koristi ono sto ti se dobro pokazalo i onaj av za koji mozes naci kljuceve ili licence i seriale za produzenje triala,ako vec neces da kupis licencirani tj original. i jos nikad nestavljaj dva antivirusa na isti os.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
42
i ja sam koristio taj nod32 i uvjek je propustao svasta a avast mi se pokazao bas extra rjetko sta propusti jel trebam znati nesto posebno za ovaj win 7 i jel se on sam aktivira prilikom instalacije? moram se baciti na posao da ovo instaliram
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sve sam ti napisao i budi zakacen na net , da ti moze pokupiti drajvere koji ti trebaju.
 
Natrag
Top