Windows 7

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Ja sam probao jos prvu Betu koja se pojavila i nije mi palo na pamet da se vratim na Vistu.

procitao sam, pravi se bez podrske za igrice...tako da SHIT

Microsoft sa DX11 pokusava da napravi novu revoluciju u sferi igara tako da to sto si procitao nema bas veze sa stvarnoscu. Eventualno se neke igre pri instalaciji moraju startovati u Compatibility modu, kao GTA IV npr.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.969
U svakodnevnom radu sa windows7 nisam naišao na bilo kakav problem. Osim toga sve igre rade bez problema, novije ili starijeg datuma. I ne vidim razlog zašto se nebi prešlo s njega na vistu ??
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Ima tweak-ovana verzija, aktiviran,izbacene sve gluposti (sem sminke) jako brzo radi,manje memorije zauzima i ostalih resursa plus je kompatibilniji od Viste :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
1
Windows 7 nije los ja sam igrao GTA IV na njemu moze da se instalira. . .ali malo teze. . .i nije los za one koji koriste geforce graficke vec imaju nvidia driveri. . .tako ako neko hoce da je instalira nece zazaliti. .

Da si malo pametniji mozda bi i instalirao. Kod mene radi, koristi google i poseti strane sajtove...
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
5
Ima tweak-ovana verzija, aktiviran,izbacene sve gluposti (sem sminke) jako brzo radi,manje memorije zauzima i ostalih resursa plus je kompatibilniji od Viste :)

Jel "izasla" Gamer verzija 7-ice? Do sada sam koristio i XP gamer i Vistu gamer i po meni to su inajbolje tweak-ovane verzije!
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2009
Poruka
1
vista = shit
7mica je ok, dosta kopiraku linux, ali ima i originalnih rešenja.
u svakom slučaju, 25.768 puta bolja od viste :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
10
Win7 je sasvim ok, mozda i bolji od Viste. Ukusi su razliciti. Win7 X64 radi bas dobro
 
Natrag
Top