Windows 7

Član
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruka
2
Mene interesuje ima li negde da se skine windows 7? Cuo sam da je jako dobar...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
15
Ima, lepo si cuo a mozes ga preuzeti kao beta verziju u 32 bit ili 64 bit izdanju direktno sa microsoft sajta.

Ono sto ti mogu iz iskustva reci je da nema tu nekih posebnih promena u odnosu na dosadasnja "vec vidjena" resenja, zapravo jedina novina je da se kod Cooliris-a na veoma atraktivan nacin moze koristiti prst umesto misa ;)

Dakle puno para za novu sminku, sto ce reci veoma je zahtevan u procesorskom pogledu + minimum 1Gb ram memorije ... Windows 7 je beta verzija i ukoliko ispunis sve tehnicke preduslove mozes koristiti do Avgusta - nakon toga platis legalnu verziju bez ikakvih prava na popust jer si u meduvremenu bio pokusni kunic :D

Naravno za pomenutu touch opciju potreban ti je touch monitor pa da mozes prstima da prevrces internet stranice i slicno - na obicne monitore nazalost to ne radi sorry

Imas ovde fino uradjenu prezentaciju http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-videos.aspx

Tehnicki minimum i rokove ogranicenja u koriscenju beta verzije ces videti u hodu registracije a licencni broj ces dobiti e-mailom

Otprilike ovako:

You may use the following product key to activate your evaluation copy of Windows 7 Beta 32-bit.
Product key: 6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73

Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruka
2
E hvala ti puno sto si mi objasnio... E izvini sto ti nisam ranije odgovorio, na forumu mi nije stojalo kao neprocitan post, pa sam pomislio da nije niko odgovorio.....Nista ipak od toga...da se ja bolje vratim xp-u. Xexe :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
7
Ok je windows 7 ali koliko ja znam, tj. procitao sam, pravi se bez podrske za igrice...tako da SHIT !!!!!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Moj ćale je instalirao kod njega. Sviđa mi se dosta. Ima mnogo novosti i malih dobrih stvarčica. Ali ja ne volim tako brzo da menjam operativne sisteme. Naviko sam se na Vistu i do daljnjeg ću nju da koristim.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
7
Ja isto imam vistu.......za sada i uopste ne planiram da predjem na windows 7 !...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
skinite legalno sa Microsoftovog sajta 32bitnu i 64bitnu verziju windows 7 beta 1
Registrujte se besplatno na sajtu sa vasom postojecom MSN adresom


Kljucevi za aktivaciju Windows 7
x86 bitna GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY
x64 bitna JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4

Aktivacija vazi do 1.avgusta 2009.:
Kod:
http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-download.aspx
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2009
Poruka
2
Windows 7 nije los ja sam igrao GTA IV na njemu moze da se instalira. . .ali malo teze. . .i nije los za one koji koriste geforce graficke vec imaju nvidia driveri. . .tako ako neko hoce da je instalira nece zazaliti. .
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Citao sam pre neki dan da je windows 7 pokrenut na pentium dvojci :)
mene odusevljava. Najaci je
 
Natrag
Top