Windows 7

Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
1
imam i ja, ok je, a sto se tice igrica podrzava mi sve koje sam imao na XP-u, tako da nemas sta da se brines
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
19
imam jedno pitanje nece da mi instalira deamon tool na 7 ne znam zashto?
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2009
Poruka
2
... ljudi, ja sam jos uvek na XP Pro, i nemam nameru da ga menjam, bar ne u skorije vreme ... 7.-ica je dobra, ispravljene su "decije bolesti" sa "Viste", graficko okruzenje je extra, i jos mnogo pohvalnih stvari ... negativne su sto je hardverski zahtevna , u smislu memorije, grafike , pa cak i procesora .... ja ovo pricam sa stanovista PIII, koji je je pre par godina "upgrade"-ovan na "PIV" ... sa 850 na 1.2, i sa overclock-om na 1.4 ... 512 SD Ram ... i tako ... dok ne budem imao adekvatan hardver, XP ce raditi savrseno , kao sto radi vec godinama ... a ako budem skocio na neki lap-top , Win 7 je siguran izbor !
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
narode, sedmica je izvaredna. odradjena je skoro pa perfektno, ....ali , kao i svaki drugi os ima svoje mane ( koje necu da nabrajam ) .... ako vam komp ne ispunjava min. uslove nemojte ga instalirati jer ce te umesto vizuelnog zadovoljsva dobiti jaku glavobolju ....
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
narode, sedmica je izvaredna. odradjena je skoro pa perfektno, ....ali , kao i svaki drugi os ima svoje mane ( koje necu da nabrajam ) .... ako vam komp ne ispunjava min. uslove nemojte ga instalirati jer ce te umesto vizuelnog zadovoljsva dobiti jaku glavobolju ....

koji je to minimum koji mora da ima komp pa da sedmica radi dobro?
 
Natrag
Top