Windows 10

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Danas mi se nadogradio windows 7 na windows 10 i nestao mi kaspersky antivirus. Pokušao ga ponovo instalirat i javio neku grešku nakon toga deinstaliro restartao računalo pa ponovo probao instalirat sa cd-a krene i na pola javlja da se nemože instalirat i šalje na stranice suport kasperskog. Ima li još tko kakve probleme sa antivirusnim? Inače kaspersky antivirus 2014 cd je original vrijedi još 3 mjeseca i probao sam i sa isključenim windows defenderom međutim isti slučaj.
Kaspersky ne podrzava windows 10, verzija KIS 2015 radi sa nekim ogranicenjima, i ocekuje se ispravka uskoro...
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Probao sam par puta sa cmd varijantom al nista ne uspeva da pokrene update. A kad uradim sa cmd on pokrene samo klasican update a podeseno je da preuzima automatski sve. Prijavio sam se na update, ali nemam MS acont, jel mozda to problem
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Nije to problem. Upgrade ide u etapama(predvidjeno do par nedelja da traje), jer ne mogu serveri da podrze toliki broj instalacija od jednom pa ne dobijaju svi korisnici mogucnost da odmah urade upgrade. Prednost rezervacije je jedino sto su se fajlovi potrebni za instalaciju download-ovali dan ranije. Upgrade je moguc preko Media Creation tools iz prvog linka, samo imajte na umu da ce ponovo download-ovati sve fajlove potrebne za instalaciju.
 
Učlanjen(a)
03.06.2012
Poruka
123
Veoma sam zadovoljan 10-tkom iako se dugo ceka instalacija , mogu reci da u odnosu na prethodni 8.1 sigurno za 20% radi brze. Tako da toplo preporucujem Windows 10 :)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Kaspersky ne podrzava windows 10, verzija KIS 2015 radi sa nekim ogranicenjima, i ocekuje se ispravka uskoro...

Prije desetak dana sam uradio upgrade sa Win 8.1 na Win 10. Kaspersky Internet Security 2015 je već bio instaliran i nastavio je da radi kako i treba. Danas sam uradio čistu instalaciju Win 10 Enterprise i instalirao KIS 2016. Radi perfektno tako da toplo preporučujem prelazak na KIS 2016. Ko je kupio regularnu licencu ili koristi OEM Trial licencu istu može nastaviti koristiti bez ikakvih problema.

Naravno, preporuka je da se pređe i na novi operativni sistem hehehe
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ok ono sto sam ja rekao su inforamcije sa kaspersky foruma od pre neki dan:
Kod:
http://forum.kaspersky.com/index.php?s=e6c75be2b70594425b183b0700e551fb&showtopic=306692&st=60
i sa Kaspersky support:
Kod:
http://support.kaspersky.com/12194
Sve ce se to ispeglati za nedelju dve sto se tice bar tih poznatijih prozivodjaca software-a.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Neeeeee, nisam ja ni rekao da nisi u pravu. Samo kažem da nema problema kad se uradi upgrade Windowsa a vjerovatno ima kad se radi čista instalacija. Napomenuo sam da sam nakon čiste instalacije Windowsa instalirao KIS 2016...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ma znam, da nisi to rekao, nego sam napisao za slucaj da ako neko ipak ima problema, ne shvati pogresno da radi ili ne radi i da ne gubi vreme bezveze :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Neeeeee, nisam ja ni rekao da nisi u pravu. Samo kažem da nema problema kad se uradi upgrade Windowsa a vjerovatno ima kad se radi čista instalacija. Napomenuo sam da sam nakon čiste instalacije Windowsa instalirao KIS 2016...
Kojim si programom aktivirao windows 10 ako si sa microsoft tools 2.5.3 zar on ne aktivira windows i office na 180 dana ili gresim mozda si koristio neki drugi aktivator koji?
 
Natrag
Top