Winamp vs Aimp2 - Sta mislite?

Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
155
I ja sam se vec navikao i batalio winamp, sve mi je ok samo jos da moze da bude providan kao winamp, to bi bilo ok, mada nije obavezno i da mogu malo da ga smanjim bilo bi super :D

mozes da ga ucinis potpuno nevidljivim i kad naidjes pokazivacem na njega on se pojavi...ides na options,interface pa na transparency namjestis koliko hoces da ti je nevidljiv.....mozes takodje da sakrijes playlist-u (zavisi koju verziju imas u mene je AIMP v2.50) tako sto je gurnes pokazivacem u stranu monitora i kad naidjes pokazivacem po ivici monitora pojavi ti se strelica kliknes na nju i izvuce ti se playlist-a.....:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
37
Winamp je vec legenda u svetu medija plejera, jos dugo ce se on koristiti :)
Tako je:dog: ali ja takodje volim i *Aimp 2* mijanse ih cine razlicitim ..
Ipak ne koristim njih , vishe koristim programe specificnog diajna kao kada promenite Windows Media Playeru temu i jos neke lepe programcice .... :???::dance2::dance2::dance2::dance2:
:beee::beee::beee::beee::beee::beee:
wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
ne znam kome treba player koji jede resurse na kompu , i koji je all-in-one a pritom su sve te funkcije svedene na minimum .. mislim da je player pretezno za slusanje muzike , a za video ima bolji program tako da 2% ljudi koriste winamp da gledaju video, za surf sa audio playerom nikako, tv program preko audio playera dok ima mnogo boljih i ostalo.

Winamp pokusava da se izvuce na trzistu tako sto ubacuje nesto novo ,a to novo 90% prosecnih korisnika ni ne zna da ima, ni za sta sluzi a ni ne koriste jer je sve bezkorisno.

AIMP je uvek ubacivao korisne stvari u novije verzije , evo jedan screenshot neke od razlika izmedju ova dva playera




mislim da winamp jos uvek nema neku podrsku za win7 kao sto AIMP ima , a to je dokaz da AIMP radi na korisnim stvarima dok Winamp na ''Budzenju'' a samim tim i na gusenju racunara.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
5
I ja koristim AIMP vec duzi period....pravi super prelaze iz pesme u pesmu i nema previse nepotrebnih stvari...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
2
Ja imam problem sa Winamp-om! Svaki put kada ga pokrenem da slusam neku muziku on stavi da svi filmovi idu preko njega! Znaci kad dvokliknem na neki film on pocne u Winampu iako pre toga nije! Jel ima neki nacin da mi Winamp ne radi to jer ako nema prelazim na AIMP2?!
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
ja od kad sam instalirala Aimp više nemam Winamp u kompu......prosto je bolji, u svim pogledima ;)
Mnogo brže se startuje od winampa (što je posebno bitno ako vam je ram manja), nema onih bagova kao winamp (kvarenje i nestajanje iz sistema i sl.)...ima liste koje ne morate da čuvate i učitavate naknadno nego su one uvek tu...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
0
AIMP2 je mnogo bolji od WinAmp-a.Medjutim ima nesto sto jos nisam uspeo da provalim kod asocijacija na muzicke fajlove, a tice se AIMP-a. Nekada pri instalaciji prihvata asocijaciju a nekada ne. Autor bi trebalo u buduce da poradi na tome. Inace, odlicno reprodukuje flac i ostale formate. DFX se ne radi specijalno za njega, sto je velika steta, mada postoji adekvatna kompenzacija. Sve u svemu, toplo ga preporucujem svim uzivaocima muzike i softvera.
 
Natrag
Top