Winamp vs Aimp2 - Sta mislite?

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ma meni je isto, winamp je jednostavniji a aimp lepsi (izgled) ... ono ostalo opcije koliko znam imaju iste i jedan i drugi ;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
14
dugo sam koristio winamp, ali od prije godinu dana koristim aimp... mislim da je bolji i stoga dajem prednost aimp-u...
 
Član
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruka
35
aimp je odlican. zauzima manje memorije, a i odlicna prednost su mu pravljenje listi muzike....plus ima detaljnu informaciju o pjesmi u samoj plej listi..i kad stavite par albuma istog izvodjaca on ih razdvaja narandzastim fontom po imenu albuma....odlican program!!! foobar nisam koristio
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
155
aimp koristim vec oko dvije godine i super mi pogramcic....toliko sam navikla na njega da ne pomisljam da ga mjenjam.....super mi ona opcija kad mozes da sakrijes plejlistu u stranu....ma super je skroz ima dosta dobrih opcija....
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
23
I ja sam se vec navikao i batalio winamp, sve mi je ok samo jos da moze da bude providan kao winamp, to bi bilo ok, mada nije obavezno i da mogu malo da ga smanjim bilo bi super :D
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ljudi,nije stvar u izgledu i gomili nepotrebnih funkcija.Bitno je kako nešto zvuči u vrstama muzike koje vas ne zatrpaju dumbarajućim basovima.Sa džezom,klasikom,pa čak i akustičarskim igrarijama,uz korišćenje "prave" zvučne kartice,Foobar2000 ostavlja oba kilometar iza sebe.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
0
Ja sam ono govedo od Winampa prestao da koristim... pa ima nekoliko god.. Prvo sam pocheo sa Foobar2000 koji je stvarno dobar ali AIMP2 je sila po tom pitanju... od kad se pojavio AIMP2, Winamp ne razmishljam ni da koristim, jer je AIMP2 mnogo funkcionalniji (samo ako znate xD)... Sve u svemu .... Winamp R.I.P. xD
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
AIMP2 i od mene , jeste da je cak i nekim delom AIMP kopija winampa , ali to nema nikakve veze jer je mnogo bolji i funkcionalniji , i laksi za koriscenje i sve ostalo sto ste naveli. tako da ko nije probao neka proba nece se pokajati ..


PS. svidja mi se Beneto Skin , ali veran sam AIMP-U
 
Natrag
Top