Winamp vs Aimp2 - Sta mislite?

Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
23
Naleteo sam na ovaj program za pustanje muzike "aimp2" i deluje kao veoma dobra zamena za winamp ako nije mozda i bolji! Mozete ga skinuti na sledecoj stranici i proveriti sami ako vas zanima:
Kod:
http://www.aimp2.us/
Zanima me da li jos neko ima iskustva sa tim programom ili ako ga tek probate, napisite kako vam se cini i sta mislite?
Ja ga trenutno koristim jedan dan i deluje mi zanimljivije i bolje od winamp-a zbog playliste prvenstveno i jos par sitnica, videcu za par dana da li ostajem na njemu ili se vracam na winamp!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
dobro izgleda ali naviko sam se na winamp znam sve precace tako da mi se neda prelazit na aimp2.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
23
Ja volim da probam nove programe i ako mi vise odgovaraju naucim precice nije problem, brzo se naviknem :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Probao i mada zaista volim ruski softver,batalio (kao i Winamp par godina ranije).Previše šminke,bespotrebnih dodataka i "napumpanog" zvuka.Već par godina koristim pravu stvar - Foobar i neću ga menjati.Čist i dobar zvuk,solidna EQ,asketski dizajn i još par korisnih sitnica...
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Prednost ima aimp jer je zvuk cistiji i cisto je muzicki plejer ima nekoliko slicnosti sa winampom ali tu se sve zavrsava i potpuno je besplatan sta ce ti vise od toga ,koristim ga oko tri godine i winamp i ne razmisljam da stavim
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
23
Evo do danas ga koristim, znaci par dana i definitivno ne razmisljam da se vracam na winamp :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
2
Takodje vec duze vreme koristim aimp2 i ne razmisljam o drugom programu :)
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
33
aimp2 ima opciju preskoci tisinu preko 1 sek sto je veoma dobra stvar fakticki nema pauza izmedju pjesama
 
Natrag
Top