Wifi i mobilni telefon

Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
107
Iako je telefon podesen da se automatski poveze na kucnu wifi mrezu,on to ne cini iz nekog razloga.
Udjem u podesavanja , mreza je tu ali pise "password incorect". Kliknem na mrezu i poveze se odmah bez upisivanja lozinke.
Moze li neka pomoc ?
Probao da "zaboravim" mrezu,pa iz pocetka,ne pomaze.
 
Učlanjen(a)
18.11.2018
Poruka
1
Koji je telefon?Moguce da sistem ima bag,probaj na fabricke postavken ili ako ima apdejt sistemaprobaj takoo rijesiti.lp
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.371
Ja imam slican problem,kada nocu gasim Modem.Ujutru nemam Wi Fi mrezu na telefonu,a i ne mogu da dobijem poruku na Viber.Onda moram da upalim displej,onda se pojavi Wi Fi,pa onda posle moram da pokrenem i Viber da vidim da nema neka poruka.Na prethodnom telefonu,nisam imao te probleme.Ima nekada se ne setim da pogledam telefon do popodne,pa kada otvorim Viber ono poruka koliko hoces.Posle moram da se izvinjavam sto se nisam javio.Mislim da je to sve do podesavanja telefona.Mada sdam ja kroz ta podesavanja probao da resim to,ali ne moze.Takav telefon i gotovo.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.744
Nije telefon već sistem a i sama aplikacija. Na prethodnom telefonu imao si stariji fleksibilniji operativni sistem

Noviji androidi/apdetji, donose mnogo izmena u uštedi energije kod rada u pozadini, pa dozvole za samu app, itd.
Takođe, Viber je dosta promenio "ponašanje" u odnosu na perethodna izdanja
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
107
Telefon je Samaung A13,Android verzija 14.Najnovija verzija sistema.Nemam problem sa Viberom.Samo problem koji sam opisao na startu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.371
Nije telefon već sistem a i sama aplikacija. Na prethodnom telefonu imao si stariji fleksibilniji operativni sistem

Noviji androidi/apdetji, donose mnogo izmena u uštedi energije kod rada u pozadini, pa dozvole za samu app, itd.
Takođe, Viber je dosta promenio "ponašanje" u odnosu na perethodna izdanja
Ma jasno je meni to,ali meni stoji komanda non stop na Wi Fi-ju,jer ne koristim net sa telefona,jer ima sam 2 GB,a ja slabo idem od kuce.Na tom istom telefonu se nije ranije desavalo,nego sam imao Wi Fi i pre nego sto upalim displerj.Ovako tek kada ga upalim dodje do veze.To je veza izmedju Modema i telefona,a ne do Vibera.
 
Natrag
Top