Vjera i djela.

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
I šta ćeš mi nauditi.

Da sam lagao kako nisam. Pa ja nisam ni rekao da nisam Miloš.

Hoces da ti nadjem gde si negirao da si Milos?

Opet nisi shvatio smisao mojih reči. Da ja držim predavanja i deci i jesam fakultetski obrazovan, istinski.

Drzis predavanja deci u subotnjoj skoli jel? :)

A gde ti je fakultetska diploma? Trazio sam od tebe da nam kazes koje si skole zavrsio pa ne smes. Zato sto znas da mozemo proveriti! :)

Pa jos gore po tebe ako imas skole a ja te ovde razbijem u tvojoj struci, i to naucno validnim argumentima!

Pa sve to jesam i bio sam pravosl. pa ja nisam rođen u advent.
Odakle ti to?

Nema veze sta si ti bio, vec sta si sada. Znaci lago si ovde godinama da si pravoslavac i da nisi adventista nego si se nedavno krstio, a skolu nemas nijednu zavrsenu! Dokazi da imas?

Ovo je već visok nivo frustracije Miroslave Slankamenac, negirao si da si to ti pa si ipak priznao.

Ja uopste nisam negirao svoj identitet, a ti jesi Milose Bogdanovicu! Krsis Bozju zapovest i svedocis lazno!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A gde ti je fakultetska diploma? Trazio sam od tebe da nam kazes koje si skole zavrsio pa ne smes. Zato sto znas da mozemo proveriti! :)

Pa jos gore po tebe ako imas skole a ja te ovde razbijem u tvojoj struci, i to naucno validnim argumentima!

Sve i da je ima, može sa njom samo muve da rasteruje, kao i sa svim "diplomama" Miki Maus univerziteta u vlasništvu kulta Ellen Gould Harmon White.

Svojim ponašanjem su adventisti, svi izuzev Jovana doveli do toga da se sve teme zagade raspravama o njima, posebno o tome ko je i kakav je trolčina Tripo41. A to im je i cilj, da svi ili pobegnu ili budu banovani pa da onda oni sebe lažno predstavljaju kao poznavaoce i jedine Hrišćane.

Ponoviću dakle nešto što sam postavljao ranije. O Veri i Delima možemo raspravljati tek onda kada se lista naučnika, ne "naučnika" čekalaca sedmog dana bude mogla meriti sa listom pravih Hrišćana koji su svojim delima zadužili čovečanstvo. Kako je čekanje na to uzaludno, sve to što čekaoci piskaraju i diče se nekakvim "delima" mogu da okače mačku o rep.


Svaka dalja rasprava o tome šta jedan trol od škole ima je dakle ne samo bespredmetna nego i beskorisna.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vera bez dela je mrtva. Jakov

A oni i dalje pričaju da iimaju veru.

A države im u rasulu, kao ona suva smokva što je Isus spomenuo.

lepa iz daljine, a kada priđeš nema ploda nijednog.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Sve i da je ima, može sa njom samo muve da rasteruje, kao i sa svim "diplomama" Miki Maus univerziteta u vlasništvu kulta Ellen Gould Harmon White.

Svojim ponašanjem su adventisti, svi izuzev Jovana doveli do toga da se sve teme zagade raspravama o njima, posebno o tome ko je i kakav je trolčina Tripo41. A to im je i cilj, da svi ili pobegnu ili budu banovani pa da onda oni sebe lažno predstavljaju kao poznavaoce i jedine Hrišćane.

Ponoviću dakle nešto što sam postavljao ranije. O Veri i Delima možemo raspravljati tek onda kada se lista naučnika, ne "naučnika" čekalaca sedmog dana bude mogla meriti sa listom pravih Hrišćana koji su svojim delima zadužili čovečanstvo. Kako je čekanje na to uzaludno, sve to što čekaoci piskaraju i diče se nekakvim "delima" mogu da okače mačku o rep.


Svaka dalja rasprava o tome šta jedan trol od škole ima je dakle ne samo bespredmetna nego i beskorisna.

Darth, bice mnogo jasnije svima, obesi ti tu svoju listu macku orep, pa spavaj mirno!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vidimo kakva su im djela od Meks. do Čilea haos sve veći.

Jednostavno kriva religija proizvodi haos, korupciju itd.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Natrag
Top