Virtualbox problem kod spremanja windowsa

Član
Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
42
ako netko zna oko ovog programa sve sam pokušao ali nikako da uspijem ...instaliram windowse i sve ide kao podmazano no problem je slijedeći kada to trebam spremiti i ponovno upalim piše mi INACCESSIBLE ....ubuntu sam uspijo ali windowse nikako da zapiše ...ako netko znade detaljan put do toga u naprijed hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
ako netko zna oko ovog programa sve sam pokušao ali nikako da uspijem ...instaliram windowse i sve ide kao podmazano no problem je slijedeći kada to trebam spremiti i ponovno upalim piše mi INACCESSIBLE ....ubuntu sam uspijo ali windowse nikako da zapiše ...ako netko znade detaljan put do toga u naprijed hvala...

Mislis kad ugasis tu virtuelnu masinu pa sledeci put kad hoces
da pristupis tom winu on ti napise inacesible?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
probaj ovo skinuto s drugog foruma

This may or may not help you, but I just had the same issue with a Windows 7 guest running on a MacOS host. I created a new guest machine, and then pointed it to the disk image that I had created for the original, inaccessible machine. So far, so good...

U prevodu kreiraj novu masinu a,zatim je nakalemi na predhodno napravljeni virtuelni disk ,ovo mozda uspe ,a mozda i ne.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa kolko je veliki taj virtuelni disk,mozda nema mesto ,dinamican ,fiksiran,formatiraj ga nekim poznatim formatom.Ili umesto na d: stavi ga na c: particiju da vidis sta ce da bude.Mozda je image ostecen?
 
Natrag
Top