Vicevi o zenama

Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
19
Počeo rom da galami svojoj ženi romkinji :
- Kad ćeš već jednom da prestaneš da pušiš , puši k...c
- A gde da nadjem 20 k...a dnevno, pita romkinja
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
30
Ulazi čovek u teretanu i pita instruktora: - Na koji aparat da idem da privučem žene? - Na bankomat, on je tu ispred.
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
Neprijatelji
Pred kraj nedjeljne mise, propovjednik upita:
- "Koliko vas je oprostilo svojim neprijateljima?"
80% ih podigne ruku. Propovjednik ponovi pitanje. Ovoga puta svi odgovore, osim omalene starije žene.
- "Gđo. Neely? Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima?"
- "Ja nemam neprijatelja", odgovori kroz osmijeh.
- "Gđo. Neely, to je vrlo neobično. Koliko imate godina?" - "Devedesetosam." reče ona.
- "Oh, gđo. Neely, biste li, molim Vas, došli ispred svih i rekli kako osoba može živjeti devedesetosam godina i nemati niti jednoga neprijatelja?"
Mala, draga starica dotetura do govornice okrene se okupljenima i kaže:
- "Nadživjela sam kučke!"
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Uđe žena u ljekarnu i kaže farmaceutu da želi kupiti arsen. - Što će vam arsen? - pita on.- Želim ubiti svog muža jer me vara sa drugom ženom! - odgovara ona. - Ali gospođo, ne mogu vam prodati arsen da izvršite ubojstvo muža, čak i ako vas vara sa drugom ženom. Žena iz džepa izvadi fotografiju, a na fotografiji njen muž sa farmaceutovom ženom. - O, ispričavam se gospođo. Nisam znao da imate recept.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Lijepa žena kaže ljubavniku: - Postoje dva mjesta gdje bih voljela da me ljubiš! - A koja su to mjesta? - upita ljubavnik uzbuđeno. - Acapulco i Kanarsko otočje!.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Idu ulicom majka i njena mala kćerka. Šetajući kćerkica je gledala mnoge zagrljene parove kako gledaju izloge, pa upita majku: - Mama, hoću li ja imati momka? - Hoćeš kćeri, ako budeš dobra. - A ako ne budem dobra? - Onda ćeš ih imati nevjerojatno puno.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Žena koja je na šalteru socijalnog osiguranja ispunjavala upitnik, zastane kod polja "godine starosti" i zamisli se. Službenik je pogleda i zabrinutim glasom joj reče: - Slušajte, gospođo, što duže čekate, gore po vas.
 
Učlanjen(a)
11.07.2014
Poruka
98
Hah
Pita supruga svog muža:
- "Dragi, kako da povećam grudi? Ali bez operacije, bojim se..."
Dragi: "Probaj se trljati toaletnim papirom!"
Draga: "Kako će to pomoći?!"
Dragi: "Ne znam, ali ti je sa guzicom čuda napravilo!!!"
 
Natrag
Top