Veštica sa kristalnim zubima koja uči o kraju sveta

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Vidi, tako je činio i muhamed. Sebi (navodno mu to al-lah dozvolio) dao za pravo da ima koliko hoće žena, sledbenicima dao dozvolu da imaju samo do 4.

Sotonski "proroci" uvek "prorokuju" u korist svoje g....e,

Idemo dalje, shall we.

Da idemo dalje , jesli znao
ELEN VAJT PRESTALA JESTI MASLAC 1869 GODINE.

U pismu njenom sinu, napisanom 25. maja 1869, ohrabruje Edsona da slijedi "strog" primjer u odricanju od mesa i maslaca. U pismu naglašava, ta zabrana je došla od Boga i mora se slijediti.Očito, Elenin Bog nikada nije čitao pismo!
Obratite pažnju na njene riječi, zapisane pod nadahnućem.
"Mi smo u ishrani bili strogi da slijedimo svetlost koju nam je Gospod dao. Ti si upoznate s tim svetlom, i verujemo da ćete imati strah od Gospoda stalno pre vama i poštovati svetlo on dao i ne budi manje strog nego što smo bili. Savjetujemo tebi da ne jedete maslac ili meso. Nismo ga imali na našem stolu... Svi znaju da ne stavljamo maslac na naš stol."
(E.G. White, Letter 5, 1869, Manuscript Releases Vol. 14, p. 312)

Nadalje je izjavila 1870. godine: ""Nema maslaca ili mesa bilo koje vrste ne dolazi na moj stol."
(E.G. White, Testimonies, Vol. 2, p. 487)
Originalni tekst proverite ovde.

Godine 1874. napisala je svom sinu Willie:
"Tvoj otac i ja smo posve odustali od mlijeka, vrhnja, maslaca, šećera i mesa od kada smo došli u Kaliforniju."
(E.G. White, Manuscript Releases, vol. 14, p. 322)

Ja koristim maslac za kuvanje:​

Bog je zabranio maslac, ali to ne vazi za prorocica Ellen. Konacno priznaje u 1895, koristi maslac za kuhanje.
Takvi proroci su najbolji. Jedno poučavaju a drugo rade!
"Kupujemo maslac za kuhanje od mljekara gdje su krave u zdravom stanju, i imaju dobru ispašu."
(E.G. White, Counsels on Diet and Foods p. 488)
Proverite izvor na sluzbenoj stranici adventista

BIBLIJA KAŽE :

Jest će maslac i med, dokle ne nauči odbaciti zlo a izabrati dobro. (Izaija 7:15 )

Mnogi Hrišćani, izvještaj iz Izaije 7:13-16 primjenjuju na obećanog Mesiju. Tamo, imamo zapis, Mesija će jesti maslac.
Ako je Bog Jahve dozvolio Mesiji da jede maslac, onda zabrana ne postoji.

Njeni postupci svjedoče protiv nje. Drugima je zabranjivala maslac, a sama jela cijeli život. Ako prorok ne slijedi objavu dobivenu od Boga, definitivno, taj prorok je lažov!



Matej 7,15 Čuvajte se od lažnih proroka! Oni dolaze k vama u odijelu ovčijem, a unutra su vuci grabljivi.
Matej 7,16 Po rodovima njihovim po znat ćete ih. Bere li se s trnja grožđe ili s drače smokve?
Matej 7,17 Tako rađa svako dobro drvo rodove dobre, a zlo drvo rađa zle rodove.
Matej 7,18 Drvo dobro ne može rađati zlih rodova, ni drvo zlo rodova dobrih,
Matej 7,19 Svako drvo, koje ne rađa roda dobra, siječe se i u oganj se baca.
Matej 7,20 Dakle po rodovima njihovim poznat ćete ih.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Stvarno Slupani idi meditiraj.


Ajd ispraznio si se menta. sada na meditaciju ili kod Padavičara fra Ive.

Antonija, vidiš da tripi nije najbolje. Dr. Laodikeja je njemu propisao neke lijekove, ali meni se čini da ih on ne pije redovito. Zato ja tebe zadužujem da brineš da Tripo uredno i na vrijeme to pije.

P.S. Potražit ću i poslat ću ti u slijedećem postu recept doktora Laodikeje za tripu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Antonija, vidiš da tripi nije najbolje. Dr. Laodikeja je njemu propisao neke lijekove, ali meni se čini da ih on ne pije redovito. Zato ja tebe zadužujem da brineš da Tripo uredno i na vrijeme to pije.

P.S. Potražit ću i poslat ću ti u slijedeće postu recept doktora Laodikeje za tripu.

Pošalji, jer po svemu sudeći, "ivek"-u je baba zamenila lekove, pa umjesto prepisanih pije nešto drugo..... od čega mu je khm, khm, gore....
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Što to čujem?
Tripi neće da pije lijekove? Možda ne zna da je Ljubav Božja najbolji lijek za dušu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Što to čujem?
Tripi neće da pije lijekove? Možda ne zna da je Ljubav Božja najbolji lijek za dušu.

Neće, ponaša se k'o divljak. Doktor mu propisao da pije, a vidi njega. Zato sam ja Antoniju zadužio da od sada ona brine i pazi da tripo lijekove pije uredno. Nabavio sam i recept, koji mu je dr. Laodikeja napisao, i evo ga dolje:

Pa, Tripo - danas je Subota i ne bi trebao nista da kupujes, ali ovo je ozbiljna stvar pa ce Gospod oprostiti, jer je u pitanju zdravlje.

Apoteke rade do 3 sata, a mislim da ti ne treba recept za bensedin... kad vec nemas Isusa.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Antonija, vidiš da tripi nije najbolje. Dr. Laodikeja je njemu propisao neke lijekove, ali meni se čini da ih on ne pije redovito. Zato ja tebe zadužujem da brineš da Tripo uredno i na vrijeme to pije.
Zar to nije opasno zaduženje , evo i broj jedan , mislim na vođu iz grupe tint , veli daje to opasno i dase čuvamo , on je nasljedijo taj virus od Jelene , neću riskirat
120047629_3287617907986796_1957813937935492768_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Bensedin? Ne znam za što se koristi, ali mogu pretpostaviti. :rolleyes: A vid' Laodikeje, zna prepisati za druge.
Kad priroda podivlja veliku štetu napravi. A koliko više čovjek u svom divljaštvu? Ali što mu drugo preostaje?
Antonija je dobra, zna ona što joj je činiti. :)
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Bensedin? Ne znam za što se koristi, ali mogu pretpostaviti.
Ovo štosam pocrvenila oniga zbog toga koriste

Lek Bensedin se koristi za: kod teškog oblika anksioznosti koju karakterišu znojenje, drhtanje, osećaj zabrinutosti/strepnje, ubrzano lupanje srca, a koja se može javiti sama ili u kombinaciji sa nesanicom ili mentalnim poremećajima
 
Natrag
Top