Verujete li u duhove

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Verujem da ima neceg tamo....:vorred:......

A sta je to neznam......
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
ajde ako se nekome desilo nešto čudno nek opiše to ali nemojte da bude čini mi se bilo je nešto ,nego ako je stvarno provjereno čudno znači vidjeli ste to ,.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Vjerujem...
E ovako...slusala sam od ljudi koje poznajem...U Bosni na Romaniji postoji jedna zena u bjelom koja stopira...samo po noci...kazu ko joj stane ona nikad ne zeli da sjedne na mjesto suvozaca nego iz vozaca...i rijetko prica,a kada prica prica o mrtvima kojih se kao sjeca...
i kada se vozac okrene ona nestane...a niko joj nikad nije vidio lice...Tada ljudi od straha obicno dozive udes ali uvjek prezive...Cula sam to od mnogo ljudi ali samo jednom iz prve ruke...
Ne znam da li bas da vjerujem da je to bas tako...ali nesto sigurno ima:-?
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Vjerujem.Dokazano je da postoje,mi smo ih cak prizivali kada smo bili djeca,ali nije da zbog tog vjerujem.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Mogli bi večeras prizivati duhove ali ne mrtvih nego neke druge.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Ja ako ne nadjem para da pijem nemam.Pustiću zezanciju tj. muziku i probaću da napišem koju pjesmu pošto pišem pjesme i sigurno čekaću na nekog dobrog duha za mene, pošto su me neki loši duhovi napali, imam užasne noćne more već nekoliko godina. A možemo i zajedno da prizivamo dogovorićemo se koje.
 
Natrag
Top