Vaši bolesni tripovi i navike

Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Ja sam ispizdeo(sorry za izraz) do danas,jer nije klima bila ociscena,pa sam trpeo vrucincinu.Isto tako imam pik na penzionere u gsp-u kada otvorim prozor,a oni ga zatvore(rasprave su u 90% slucajeva zagarantovane) :) A neke moje ortakinje cesto imaju bag da hodaju sa leve ili desne strane,to je veoma zanimljivo,bez nekog spec.razloga :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ja sam ispizdeo(sorry za izraz) do danas,jer nije klima bila ociscena,pa sam trpeo vrucincinu.Isto tako imam pik na penzionere u gsp-u kada otvorim prozor,a oni ga zatvore(rasprave su u 90% slucajeva zagarantovane) :) A neke moje ortakinje cesto imaju bag da hodaju sa leve ili desne strane,to je veoma zanimljivo,bez nekog spec.razloga :)

Hahhahahahah,vidim da se nešto svađaš sa penzionerima....Mislim da si još negdje spominjao njih xD

A razumijem to za hodanje ,tako ja i sestra uvjek idemo tako da sam ja njoj sa desne strane :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Hahhahahahah,vidim da se nešto svađaš sa penzionerima....Mislim da si još negdje spominjao njih xD

A razumijem to za hodanje ,tako ja i sestra uvjek idemo tako da sam ja njoj sa desne strane :)

Xexe,pa stoji da sam alergican na njih,ali ih nisam nigde spominjao na forumu,osim u ovom postu,nesto si pobrkao ;)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
navike su užas npr..imam tu naviku kad otvorim pivu u staklenoj boci da iz nje prospem malo..kad skinem žensko moram je svu oblizat,,pjevam kad kenjam,,nek se zna šta tarzan radi,,mrzim kad nekome zazvoni telefon više od 3 puta i ne javi se,,mrzim ponavljat nekome nešto to me strašno nervira,,mrzim kad seljaci izadju u 3-4 poslije podne kad se odmara i podju se derat ko na livadama tad imam naviku šamaranja dotičnih...out sam controle..

" CARE " imas li jos nesto.....daj ....keve ti.....
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
non stop se tripujem gde mi je telefon ... pet puta sam u stanju da otvorim torbicu da pogledam dal je stvarno tu wacko2
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne smeta mi promaja,nerviraju me vrata!Ajde mi objasni kako može biti promaja na 30 stepeni u hladu,bez imalo vjetra :roll:

Inače,to se zove opsesivno-kompulzivne radnje :) I postoji puno ljudi koji se ne vraćaju da provjere gore navedene stvari :)

Moze. Nije obavezno naci se na brisanom prostoru da te "ubije" promaja. Tada bas i ne moze. Tada moze jedino da te "ubije" vetar. Ljudi uvek i mesaju ta dva pojma ali promaja je ne strujanje vetra vec strujanje vazduha.
 
Natrag
Top