Vaši bolesni tripovi i navike

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Najgora navika sto moram imati cackalicu posle jela, i to moze biti jedan zalogaj, ali cackalica mora da bude :S
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ja fala bogu nemam nikakvih opsesivno-kompulsivnih navika (čitaj: radnji). Sem što dok šetam ul Kneza Mihaila nikako (ili se trudim da) nestajem na one grbave linije što spajaju pločnike. I preskačem šahte. Naravno, preko pešačkog idem samo po belim poljima (nedavno sam to primetio-usput ih i brojim). A i ne volim ako knjige nisu tematski složene a volim kada se rikne čitaju odozdo na gore (ono što spaja naslovnu i poslednju stranu knjige). Eto, fala Bogu, nemam neke specijalne bubice i nije mi ništa.

Ma ne,nemaš....:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
E danas se sjetih-kada promješam kafu,uvjek kašiku postavim na otvor drške šoljice,što moju sestru jako nervira!

Ja to radim nesvjesno,nikada ne spuštam kašiku ni na sto ni na tanjirić.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
E' da...ja kada doručkujem ili večeram briskam mrve rukom od sebe kao kokoška kada traži hranu pa prebira po zemlji :D
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Najgora navika sto moram imati cackalicu posle jela, i to moze biti jedan zalogaj, ali cackalica mora da bude :S


To nije loša navika....čak i ako nisi klopao......a vrtiš čačkalicu u usima.....kod onih koji te posmatraju stvaraš utisak....da si se ...skoro " Dobro Ostrvio ".....
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
To nije loša navika....čak i ako nisi klopao......a vrtiš čačkalicu u usima.....kod onih koji te posmatraju stvaraš utisak....da si se ...skoro " Dobro Ostrvio ".....

Zašto.....Ovo....radiš...stalno...kada...čitam....tvoje....postove...imam neki osjećaj kao da slušam nekoga na samrti...(daleko bilo!!!!)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Losa navika je sto pamtim sve kao slon i volim da sam uvek korak u napred ispred svih. :dntknw:
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ne volim nenamesten krevet i lom po kuci.
 
Natrag
Top