Vas nick...

Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Ja sma baš mislio da si namerno stavila u smislu da si "Piggy" prema svima koji se, na primer ,dijamentralno ne slažu sa tobom kada su u pitanju muško-ženski odnosi...Ili se to samo tako pogodilo :)

Pa gde si ti izvodio zaključke. Meni se samo ne sviđaju muška mačo glumatanja i mlačenja prazne slame. Pravi muškarci sa stavom i karakterom su i za mene neodoljivi kao i za većinu normalnih žena. Ja sam najveći protivnik feminizma i sličnih ženskih gluposti koje poništavaju suštinu žene i vrlo rado bih bila "poražena" od mistera pravog.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Overlord je igrica. A glavni lik u igrici je naravno, Overlord him-self.

E sad, cela igrica je ustvari sprdnja na Lord of The Rings, gde glavni baja podseća na Saurona. U drugom delu igrice se može pribaviti i identičan oklop kao i ona toljaga kojom Sauron mlati onu vojsku u prvom delu filma. Elfovi su u igrici predstavljeni kao razmaženi i pederljivi, hobiti su mali, debeli i proždrljivi i konstantno terorišu ljude itd.. Dakle, sve je neozbiljno.
Prirastao mi je za srce kada u svojoj palati glavni baja Overlord uzme pa zamahne i šljepi svoju ženu, na šta se ova okrene i zvizne mu šamarčinu te se ovaj sa sve teškim oklopom i toljagom prostre kao krpa na patosu...
Strah i trepet po okolinu, pali i uništava sve na šta naiđe, zajedno sa svojim malim goblinima, ne preza ni od čega, svo zlato koje ugleda, vrlo brzo se nađe u njegovim odajama...dok ga žena u vlastitom dvorcu - šamara i izuva iz cipela...
Znao sam za tebe
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
hm...pa recimo da volim tvitija to mi je omiljeni lik iz crtića...do nedavno je to bila zvončica,ali je i moja suparnica počela da fura taj nick,paaaa...zato ostajem pri tvitiju...mada sam imala neke prebačaje promjene nicka u Šefica podzemlja,msm da neću...eto...:)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Igrao sam brows igru ********* i bio sam vukodlak i tako mi sine na pamet
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Pa gde si ti izvodio zaključke. Meni se samo ne sviđaju muška mačo glumatanja i mlačenja prazne slame. Pravi muškarci sa stavom i karakterom su i za mene neodoljivi kao i za većinu normalnih žena. Ja sam najveći protivnik feminizma i sličnih ženskih gluposti koje poništavaju suštinu žene i vrlo rado bih bila "poražena" od mistera pravog.


Khm... u kom smislu "porazena"?
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Veoma prosto-moje ime jer volim da budem to što jesam, broj zato što je samo ime bilo već zauzeto.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa gde si ti izvodio zaključke. Meni se samo ne sviđaju muška mačo glumatanja i mlačenja prazne slame. Pravi muškarci sa stavom i karakterom su i za mene neodoljivi kao i za većinu normalnih žena. Ja sam najveći protivnik feminizma i sličnih ženskih gluposti koje poništavaju suštinu žene i vrlo rado bih bila "poražena" od mistera pravog.

Pa to je to...suprotno mišljenja po pitanja koja su od suštionskog značaja za...te odnose...
Ok...za dodatno pojašnjenje :yea:
 
Natrag
Top