Umete li da čitate misli?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ja evo umem da citam misli, i moja draga koleginica sendi misli da sam ja jedan veoma dobar i vaspitan decko,pun vrlina i da sam najlepsi na svetu ahahahahhaha :D
Sendiiiii jel da da sam upravu? :p hahahah :D

E,svaka cast,naravno da si u pravu :D .Nego,sve mi se cini da neku pozitivnu osobinu nisi nabrojao,mora da ih imas jos...:D
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne znam da li se to može nazvati čitanjem misli ali mi se dešava da kada razgovaram sa nekom osobom pa i preko chata znam unapred šta će mi odgovoriti :???:
Vec sam pricao o tome.....kada su normalne zenske osobe u pitanju - to je onda z. intuicija.....a kada je isti takav muskarac u pitanju - onda je dobra ( iztrenirana ) moc zapazanja.....ili redje " dar "

Ja sam imao slicno - ali drugacije iskustvo sa jednom devojkom koju sam mnogo voleo ( i sada posle skoro 25g. zateknem sabe kako razmisljam o njoj ) . Elem mi smo razgovarali .....pogledima....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
takodje ali ipak voleo bih da mogu da citam misli ali bukvalno

A i ne izvodljivo...osoba misli o 15 stvari u jednoj sekundi...ne znam šta sam gledao,verovatno film, u kome likuša čita misli ali tek na početku ,kada je dobila tu moć, ušla je na žurku i kao svakome počela da čita misli...od jednom ti mozak radi 101 operaciju...to ne može najsavremeniji desktop računar...kolabiraš samo tako :D

A to predvidjanje,je čisto logika i iskustvo... Ja sam par puta osobu namerno naveo preko MSNa da napiše ono što ja želim da pročitam :)

Čitanje misli zamišljam sasvim drugačije.
 
Natrag
Top