Umete li da čitate misli?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Da li Vam se dešava da čitate misli osobi sa kojom razgovarate, iako je možda i sasvim površno poznajete?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa možda i može i tako da se nazove. I meni se to često dešava. U bilo kakvoj komunikaciji.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
takodje ali ipak voleo bih da mogu da citam misli ali bukvalno
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
a zbog cega mu se nobi dopalo????

Kada bismo u svaku glavu mogli da uđemo i vidimo sve što drugi misle, ne bi nam se uvek dopalo šta misle. O čemu razmišljaju dok razgovaraju sa nama, kako nas ponekad lažu, kako smišljaju ko zna šta, itd... Na to sam mislila.
Naravno, bilo bi i lepih situacija, kao što se dešava da partneri jedno drugom "čitaju misli" pa rade upravo ono što je ovo drugo želelo. ALi do toga svakako dođe, kada neko duže vreme provedete zajedno.
Ima mnogo toga, što mislim da stvarno ne treba znati niti se opeterećivati, jer kad bismo sve mogli da vidimo i znamo, verovatno bi svi naši odnosi bili mnogo drukčiji.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
ja jednostavno znam kad se neko svidjam a nekom ne ili kad sam dosadan itd.
tako da bi mi misli pomogle samo to ranije da saznam i za neke druge stvari da ispravim ali sigurno se ne bi menjao takav sam kakav sam to govorim uopsteno zasto je dobro
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
2
ja jednostavno znam kad se neko svidjam a nekom ne ili kad sam dosadan itd.
tako da bi mi misli pomogle samo to ranije da saznam i za neke druge stvari da ispravim ali sigurno se ne bi menjao takav sam kakav sam to govorim uopsteno zasto je dobro
Ja ne znam šta ću sa svojim još da razmišljam o tudjim mislima ..gluposti...
 
Natrag
Top