U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Ok, da li to onda znaci da, ako pustim OB da radi svoje, da ce mi neki od MAC-ova koje izbaci mozda raditi, ili ipak nece? Nasao sam ih cca 20 za 3 razlicita portala i ni jedan nece. Cak i kada otvore listu. Izgleda da sam se poveselio prerano...
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Ok, da li to onda znaci da, ako pustim OB da radi svoje, da ce mi neki od MAC-ova koje izbaci mozda raditi, ili ipak nece? Nasao sam ih cca 20 za 3 razlicita portala i ni jedan nece. Cak i kada otvore listu. Izgleda da sam se poveselio prerano...
Pitanje kompleksno prijatelju.
Došlo je vreme(čija krivica?)da se portali kako ih sve više napadaju sada je to previše sve više štite.Možeš li da zamisliš kad-na hiljade njih skeniraju jedan portal i nije im dosta nikad ni sto macova kad-a imaju.(javno objave pa opet)
Nije ništa na tvoj račun hoću kao početniku da te uvedem u tematiku...koliko mogu u par rečenica,i zasto i sam egazde preduzimaju mere.
Dakle pitanje dali će tvoji macovi raditi 20-tak sa tri različita portala?
Zavisi ako su recimo sva tri izuzela geo blokadu,ako ne zahtevaju dodatne podatke tipa: sn,id....user_agent,tj.odredjeni player radiće ako ne moraš naći gde odredjeni portal radi i kako radi-ukratko.
Pitanje nije precizno i odgovor ne moze biti direktan i sve se manje daje odgovor ovog tipa, upravo zbog gore navedenih razloga.
Video si verovatno da na odredjenom vrstom playera mac radi na drugom ne a recimo moze biti da i svaki mac da ne radi na tom playeru..sta to znači? to se mora resiti i to su jedno od jednostavnijih prepreka...
blokade isp,ip...itd a ima i portali odmah da ti kazem da se ne mogu ni skenirati barem ne sa standardnim scriptam-a.(sva sreća)
Malo opsirnije ali ukratko ne ide u par rečenica ...srećno prijatelju korak po korak..ako si hobista uvek ce ti neko izaci u susret.
 
Učlanjen(a)
30.01.2012
Poruka
54
Ok, da li to onda znaci da, ako pustim OB da radi svoje, da ce mi neki od MAC-ova koje izbaci mozda raditi, ili ipak nece? Nasao sam ih cca 20 za 3 razlicita portala i ni jedan nece. Cak i kada otvore listu. Izgleda da sam se poveselio prerano...
pošalji mi po jedan MAC od svakog portala pa da vidimo ili ne vidimo :)
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Pozdrav, ako moze mala pomoc kako da nadjem Saletov program za udp skeniranje ne znam tacno kako se zove a negde sam ga zagubio.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
12
Veliki pozdrav,ima li neko za pokloniti BleedOut ili Xtream Exploit v1 program za skeniranje,hvala za svaku vrstu pomoći.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Veliki pozdrav,ima li neko za pokloniti BleedOut ili Xtream Exploit v1 program za skeniranje,hvala za svaku vrstu pomoći.
Ja tek danas cuo za ta cuda. Niti sam znao da postoji. Navodno se i prodaje. Ali buraz, mnogo trazis :)
I ja bi to imao samo da vidim ako radi i kako radi...al jebi ga :)
 
Natrag
Top