U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
ice_screenshot_20221019-101229.pngPozdrav svim na forumu,posebno administratorima (Y) Imam pitanje za kralja programa Saleta by salezi,ovaj program za Ip Address i DNS Servere mi ne radi više,jel došlo da kakve promene u floderu IP-DNS Detect.exe.config? Lp i hvala na odgovoru (Y)
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Imam pitanje o Wotweb. Skinuo sam ga iz https://keir.net/software.html. Windows mi ga ne dozvoljava instalirati jer kaže, da je to virus Trojanac. Dali je ta strana pouzdana i da je windows defender pokaže kao lažno pozitivnu na virus?
Idi u windows bezbednost, zastita od virusa i pretnji dodaj izuzetak(wot web i sve ostalo sto bi izuzeo kao opasnost)deender definitivno hoće da pravi problem ,pogotovo nepodesen .Moze se i ukloniti i staviti drugi AV koji ti odgovara,ponekad AV ako ih ima vise recimo prave problem jedan drugome i mora se jedan obrisati....
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
2
Pogledajte prilog 156673Pozdrav svim na forumu,posebno administratorima (Y) Imam pitanje za kralja programa Saleta by salezi,ovaj program za Ip Address i DNS Servere mi ne radi više,jel došlo da kakve promene u floderu IP-DNS Detect.exe.config? Lp i hvala na odgovoru (Y)
Slažem se,
Program je zaista odličan i bilo bi lepo da ga naš autor ponovo stavi u funkciju.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
:DSlažem se,
Program je zaista odličan i bilo bi lepo da ga naš autor ponovo stavi u funkciju.
Nadam se da se legenda Sale neće ljutiti:Dodgovorio je u nekim ranijim postovima.
Alat je dobar i tu nema greške.Problem je bio odakle vuče info tj. link url adresa(koji više ne ide) odgovorio je Sale...
Znamo da su te adrese tog tipa mnoge stale sa radom ...trazi se nova koju bi Sale ubacio u alat i radila posao..
Inače dosta tih url adresa je zastićeno iza Cloudflare pa su "sakrivene".Odredjene informacije i sa linkova url adresa(koje rade) nisu public i davatelj usluge ne daje trazeni info(ukratko problem sa adresom odakle bi se info vukao).
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Nadam se da se legenda Sale neće ljutiti:Dodgovorio je u nekim ranijim postovima.
Alat je dobar i tu nema greške.Problem je bio odakle vuče info tj. link url adresa(koji više ne ide) odgovorio je Sale...
Znamo da su te adrese tog tipa mnoge stale sa radom ...trazi se nova koju bi Sale ubacio u alat i radila posao..
Inače dosta tih url adresa je zastićeno iza Cloudflare pa su "sakrivene".Odredjene informacije i sa linkova url adresa(koje rade) nisu public i davatelj usluge ne daje trazeni info(ukratko problem sa adresom odakle bi se info vukao).
Hvala alf71: Na lepom objašnjenju.zašto ne radi .Sad je samo na našem Saletu, da ako mu uspije da riješi problem.Znam da ima posla preko glave sa svim svojim legedarnim programima sa ,svojom ekipom što ih stvara. Lp Najboljem forumu,članovima i adminstratorima
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Mislio sam da mi je opet proradio skener kad ono...

Stari openbullet (verzija 1) mi nadje MAC-ove (i to na vise portala) ali ni jedan MAC ne radi. Neki MAC-ovi cak otvore listu i sve je uredno poslozeno (svi programi, VoD, Serije) ali kada probam neki kanal u SFVip-u - ne radi (Loading Failed). Ne znam u cemu je stvar, ako neko zna molim za pomoc, da se uzalud ne trudim ako OB1 vise ne radi... A puca li ga puca... Kad ono sve sami corci :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Mislio sam da mi je opet proradio skener kad ono...

Stari openbullet (verzija 1) mi nadje MAC-ove (i to na vise portala) ali ni jedan MAC ne radi. Neki MAC-ovi cak otvore listu i sve je uredno poslozeno (svi programi, VoD, Serije) ali kada probam neki kanal u SFVip-u - ne radi (Loading Failed). Ne znam u cemu je stvar, ako neko zna molim za pomoc, da se uzalud ne trudim ako OB1 vise ne radi... A puca li ga puca... Kad ono sve sami corci :)

OB1 jos uvijek radi. Ne treba zaboraviti da su serveri se "pojacali" i promenili, pa treba mozda i noviji config koji je "popravljen".
Zato i dosta puta ne valjaju mac koji nadjes. Ili je geo block, ili mozda "zakljucan" na providera i slicno.
 
Natrag
Top