U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
18.07.2021
Poruka
37
Uz pomoć nekog alata iz Tursle za skeniranje sam skenirao jednu listu na kojoj imam domaće programe. Radi sve kako treba u SF VIP, ali nešto neće u IPTV Extreme. Ali nije ni to bitno, interesuje me u kojem slučaju meni to presztaje da radi? Vidim da je pretplata sve do decebra iduće godine. Da li to ne mogu da gledam ako i gazda gleda, ili ne mogu samo ako gledamo isti kanal, kako to funkcioniše?
 
Učlanjen(a)
09.12.2014
Poruka
30
Uz pomoć nekog alata iz Tursle za skeniranje sam skenirao jednu listu na kojoj imam domaće programe. Radi sve kako treba u SF VIP, ali nešto neće u IPTV Extreme. Ali nije ni to bitno, interesuje me u kojem slučaju meni to presztaje da radi? Vidim da je pretplata sve do decebra iduće godine. Da li to ne mogu da gledam ako i gazda gleda, ili ne mogu samo ako gledamo isti kanal, kako to funkcioniše?
Ukoliko je lista sa jednom konekcijom prestaje da radi tj izbaca te ukoliko se vlasnik liste zakaci.
Testiraj vise portala neki cak i rade po nekoliko mjeseci bez problema a neki koliko god da skeniras brzo staju sa radom.
 
Učlanjen(a)
13.02.2017
Poruka
43
Zdravo drugari. Moze li mi neko poslati neki dobar stalker url da radi na stbemu. Da ima sve exyu kanale, a dobro bi bilo i da ima dosta VODa sa prevodom. Do sada sam koristio nightfight ali su sve zadzidali i nemoze se gledati na android boxu. Hvala.

Drugo, izvinjavam se ako nije u prikladnjoj temi. Ali desilo mi se da sam nenamerno zakljucao youtube aplikaciju na Phillips smart tvu i neznam pin. Postoji li neki univerzalni pin da se otkljuca? Probao sam 8888 ne ide. Hvala puno.
 
Učlanjen(a)
04.02.2022
Poruka
20
Gde mogu skinuti python za windous 64 bit?

...
Ja rekoh odo po redu i tako ima jedno pola godine od toga krenem od 1. stranice i cesljanje, jadni pc nakon 10 dana ili nije nista izbacio ili je izbacio hrpu beskorisnih podataka. Sad citam temu, vidim da je sve bilo uzalud.
E zivote zaprsko bez brasna...

Ali dobro, ima tu zanimljivih alata koji ce mi pomoci za neke druge namjene
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
pozdrav drustvo,nekad davno sam malo skenirao sa IPTV playlist cheker by salezli,sada me zanima dali jos uvek se mogu skenirati liste tipa http://server:port/playlist?type=m3u&deviceMac=*
ako da kako da ubacim svjezu listu macova. hvala
 
Učlanjen(a)
09.12.2014
Poruka
30
moze se skenirati,ali je tesko naci server koji radi jos tako, treba probati
salezli skener ima makove u sebi, nema potrebe osvezavati ga
na nekim verzijama menjanje slova A/a menja font
 
Natrag
Top