U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
Hvala na odgovoru.Vidio sam da ima takvi servera samo neznan dali se daju skenirati..Našao sam jedan javno objavljen a jos radi pa sam mislio ubaciti taj mac sto radi kako bi bio siguran da mote skenirati..
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Zanima me postoji li na forumu kakav program koji radi confige za mac adrese i stalkere za openbullet. Pitam zato što bih si volio napraviti koji config za openbullet, a o tome neznam baš ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Zanima me postoji li na forumu kakav program koji radi confige za mac adrese i stalkere za openbullet. Pitam zato što bih si volio napraviti koji config za openbullet, a o tome neznam baš ništa.
nećeš ni znati ništa dok ne zasučeš rukave i počneš učiti od samog početka a takav program nećeš naći tako lako.ima neka script koja se krije kao zmija noge(navodno pravi gotove config).ako hoćeš da naučiš youtube,naoružaj se voljom i strpljenjem i češljaj.config se ne pravi tek tako
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
nećeš ni znati ništa dok ne zasučeš rukave i počneš učiti od samog početka a takav program nećeš naći tako lako.ima neka script koja se krije kao zmija noge(navodno pravi gotove config).ako hoćeš da naučiš youtube,naoružaj se voljom i strpljenjem i češljaj.config se ne pravi tek tako
ništa na ovom svijetu se nepravi samo.
config moras znati napravit sam, makar osnovno
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zanima me postoji li na forumu kakav program koji radi confige za mac adrese i stalkere za openbullet. Pitam zato što bih si volio napraviti koji config za openbullet, a o tome neznam baš ništa.
nas program pravi sam confige i tesko da ces naci javno tako nesto,ulozeno je puno truda da bi se tek tako delilo i sirilo.....

Ashampoo_Snap_2022.03.08_20h49m15s_002_.png

kako serveri menjaju osnovu tako se i mi prilagodjavamo i usavrsava se ,medjutim nista dok se ne nauce osnove i sam pocnes se malo pomuciti oko toga..potpisujem sve sto su kolege rekle ti.....
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
nas program pravi sam confige i tesko da ces naci javno tako nesto,ulozeno je puno truda da bi se tek tako delilo i sirilo.....

Pogledajte prilog 150180

kako serveri menjaju osnovu tako se i mi prilagodjavamo i usavrsava se ,medjutim nista dok se ne nauce osnove i sam pocnes se malo pomuciti oko toga..potpisujem sve sto su kolege rekle ti.....
Eh kad bi to bile samo osnove. da sam preradis conf za slozenije servere trazi se mnogo vise.
Nemamo svi @Saleta, @Francuza, .@Milutina, @Losmija i druge (da se ne naljute koji nisu nabrojani) u blizini da nam serviraju sve na tacni.
Put do uspijeha je obicno trnovit i bolan zar ne?
Pozdrav svim clanovima SF i samo napred "Pozitivno"
 
Učlanjen(a)
07.02.2019
Poruka
3
Zanima me postoji li na forumu kakav program koji radi confige za mac adrese i stalkere za openbullet. Pitam zato što bih si volio napraviti koji config za openbullet, a o tome neznam baš ništa.
Ako Ti niko ne pomogne neces moci napraviti cfg, nije dovoljan YTube. Ima dosta objavljenih configa koji rade, bolje se usresredi na to kako pokrenuti OB i gde naci gotove confige.
 
Učlanjen(a)
07.02.2019
Poruka
3
Može li mala pomoć oko user agenta?
Naleteo sam na nekoliko m3u listi koje znam da su valjane, ali neće da ih pusti u vlc ili siptv (ssiptv) aplikaciji.

Znam da je caka do user agenta, ali kako doći do ispravnog. Odnosno, ima li neki uobičajeni ili je to stvar isključivo provajdera.

Ako ne javno može i na pm
Malo komplikovano za objasniti ali probaj sa poznatim UA. U vecini slucajeva pomaze, znaci sakupi po netu sto vise UA i isprobaj, e sada skripta za VLC se razlikuje, ne mozes samo dodati UA u nastavku linka a za druge playere, recimo IPTV Extreme ide UA u nastavku linka, cak IPTV Extreme ima svoj standarni user agent koji pokrece neke linkove bez dodavanja.
Evo kako ide u VLC:

#EXTINF:-1, ime kanala (Sport Klub)
#EXTVLCOPT:http-user-agent=User-Agent=Lavf53.32.100
http://server:port/chunklist.m3u8?id=1&profile=6&DVR=1&token=...??..??..??
 
Učlanjen(a)
16.02.2021
Poruka
11
Čini mi se,da je boki71 davno objavio koji su najčešči porti koje se skenira kod udp strimova. Tražio sam po forumu ali jih nisam našao. Ako ko ima spisak tih portova molio bi, da jih objavi.
Pozdrav!
 
Natrag
Top