U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
25
@boki71

Potrebna mi je pomoc oko stalkera ako mozes da pomognes ili uputis na nekog, ne mogu da saljem PP jer mi izbacuje gresku prilikom slanja.
Poceo sam da pravim config fajl za stalker
Kod:
http://worldiptv.in/stalker_portal/c/
i uspeo sam da izvuci mac adrese i njihovo trajanje. Sada pokusavam da izvucem user i pass kako bi nekako dosao do aktivnih konekcija i drugih informacija. Medjutim ove verzije stalkera drugacije rade pa se pass najverovatnije kriptuje te ne mugu ocitati kao na prethodnim serverima, uspeo sam da dobijem samo ","login":"nikol-STB1-Sofia","password":"f859634bf0a513d0da3f6c0e757a17c9",". Da li imas iskustva kako bih mogao da dekriptujem passw, ukoliko ovo jeste hash za password?
Ujedno da li mozes da mi potvrdis da li sfvip player otvara /stalker_portal/c/ portale, ja nisam uspeo da pokrenem sem na stbemu. Skrte su informacije do kojih se moze doci.

pozzz
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
@boki71

Potrebna mi je pomoc oko stalkera ako mozes da pomognes ili uputis na nekog, ne mogu da saljem PP jer mi izbacuje gresku prilikom slanja.
Poceo sam da pravim config fajl za stalker
Kod:
http://worldiptv.in/stalker_portal/c/
i uspeo sam da izvuci mac adrese i njihovo trajanje. Sada pokusavam da izvucem user i pass kako bi nekako dosao do aktivnih konekcija i drugih informacija. Medjutim ove verzije stalkera drugacije rade pa se pass najverovatnije kriptuje te ne mugu ocitati kao na prethodnim serverima, uspeo sam da dobijem samo ","login":"nikol-STB1-Sofia","password":"f859634bf0a513d0da3f6c0e757a17c9",". Da li imas iskustva kako bih mogao da dekriptujem passw, ukoliko ovo jeste hash za password?
Ujedno da li mozes da mi potvrdis da li sfvip player otvara /stalker_portal/c/ portale, ja nisam uspeo da pokrenem sem na stbemu. Skrte su informacije do kojih se moze doci.

pozzz

SFP otvara, al ne ova sto je javna na zalost. Jos ne...a ka ce, ne zna se jos :)
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
@boki71

Potrebna mi je pomoc oko stalkera ako mozes da pomognes ili uputis na nekog, ne mogu da saljem PP jer mi izbacuje gresku prilikom slanja.
Poceo sam da pravim config fajl za stalker
Kod:
http://worldiptv.in/stalker_portal/c/
i uspeo sam da izvuci mac adrese i njihovo trajanje. Sada pokusavam da izvucem user i pass kako bi nekako dosao do aktivnih konekcija i drugih informacija. Medjutim ove verzije stalkera drugacije rade pa se pass najverovatnije kriptuje te ne mugu ocitati kao na prethodnim serverima, uspeo sam da dobijem samo ","login":"nikol-STB1-Sofia","password":"f859634bf0a513d0da3f6c0e757a17c9",". Da li imas iskustva kako bih mogao da dekriptujem passw, ukoliko ovo jeste hash za password?
Ujedno da li mozes da mi potvrdis da li sfvip player otvara /stalker_portal/c/ portale, ja nisam uspeo da pokrenem sem na stbemu. Skrte su informacije do kojih se moze doci.

pozzz
Ne mozes izvuci pass jer kao sto si i sam reko encryptovan je i nema tog decryptera koji bi ga mogao decryptovati, da bi video decryptovan pass morao bi imati pristup sql-u ili adminu od samog stalkera, manje vise sve informacije koje ti trebaju sto se tice tog usera ciji je mac mozes videti u samom stalkeru za sve ostale bi morao imati admin pass i user ,znaci mozes videti kad je mac bio last active ,da li je jos uvek aktivan sve to mozes dodati u konfiguraciju i sve ti to omogucuje sam mac, jedini problem je ako u samom stalkeru ako imas opciju da se odlogujes sa tog mac-a e onda bi ti trebao user i pass....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Da li ima netko vremena (a nadam se da ima, posto smo svi zatvoreni po kucama, stanovima) ako je potrebno ovo skenirat, posto nema klasicne php skripte.
 

Prilozi

  • login.jpg
    login.jpg
    54,9 KB · Pregleda: 153
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
@boki71

Potrebna mi je pomoc oko stalkera ako mozes da pomognes ili uputis na nekog, ne mogu da saljem PP jer mi izbacuje gresku prilikom slanja.
Poceo sam da pravim config fajl za stalker
Kod:
http://worldiptv.in/stalker_portal/c/
i uspeo sam da izvuci mac adrese i njihovo trajanje. Sada pokusavam da izvucem user i pass kako bi nekako dosao do aktivnih konekcija i drugih informacija. Medjutim ove verzije stalkera drugacije rade pa se pass najverovatnije kriptuje te ne mugu ocitati kao na prethodnim serverima, uspeo sam da dobijem samo ","login":"nikol-STB1-Sofia","password":"f859634bf0a513d0da3f6c0e757a17c9",". Da li imas iskustva kako bih mogao da dekriptujem passw, ukoliko ovo jeste hash za password?
Ujedno da li mozes da mi potvrdis da li sfvip player otvara /stalker_portal/c/ portale, ja nisam uspeo da pokrenem sem na stbemu. Skrte su informacije do kojih se moze doci.

pozzz
Login i pass nicemu ne sluze. Taj mac ti ne radi jer treba uz njega device_id. U pm imas mac koji radi.
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Naprotiv neki portali(nasi domaci portali) imaju opciju da se odlogujes u account info i ako se odlogujes ne mozes vise nista s tom mac adresom dok se vlasnik ne loguje na portal.Znaci user i pas imaju svrhu ako se portalu ukljuci opcija da se deaktivira mac sa userom i passwordom....A drugo da je taj mac imao device_id ,skener mu ne bi ni naso da je taj mac aktivan osim ako je bas u skener ubacio tacan serial ,tacan device_id i sve podatke koje server zahteva...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Naprotiv neki portali(nasi domaci portali) imaju opciju da se odlogujes u account info i ako se odlogujes ne mozes vise nista s tom mac adresom dok se vlasnik ne loguje na portal.Znaci user i pas imaju svrhu ako se portalu ukljuci opcija da se deaktivira mac sa userom i passwordom....
Nisam jos naiso na stalker da oko imas device_id uz mac nemozes da se ulogujes, to i ako stalker trazi na pocetku user i pass. Sada verovatno da ima slucajeva da nemoze. Dali imas primer?
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Nisam jos naiso na stalker da oko imas device_id uz mac nemozes da se ulogujes, to i ako stalker trazi na pocetku user i pass. Sada verovatno da ima slucaje da nemoze. Dali imas primer?
Imam primera al ih ne bi javno,postavljo....https://wiki.infomir.eu/eng/ministra-tv-platform/ministra-installation-guide/faq/how-to-organize-the-access-to-the-portal-by-login-and-password

evo ti ovde objasnjenje login se veze za mac kad se prvi put logujes sa userom i passom i daljna autorizacija je nepotrebna a kad se odlogujes odmah deaktiviras i mac....i sve zavisi sta server trazi koje podatke...kako je server konfiguriran...
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
@boki71

Potrebna mi je pomoc oko stalkera ako mozes da pomognes ili uputis na nekog, ne mogu da saljem PP jer mi izbacuje gresku prilikom slanja.
Poceo sam da pravim config fajl za stalker
Kod:
http://worldiptv.in/stalker_portal/c/
i uspeo sam da izvuci mac adrese i njihovo trajanje. Sada pokusavam da izvucem user i pass kako bi nekako dosao do aktivnih konekcija i drugih informacija. Medjutim ove verzije stalkera drugacije rade pa se pass najverovatnije kriptuje te ne mugu ocitati kao na prethodnim serverima, uspeo sam da dobijem samo ","login":"nikol-STB1-Sofia","password":"f859634bf0a513d0da3f6c0e757a17c9",". Da li imas iskustva kako bih mogao da dekriptujem passw, ukoliko ovo jeste hash za password?
Ujedno da li mozes da mi potvrdis da li sfvip player otvara /stalker_portal/c/ portale, ja nisam uspeo da pokrenem sem na stbemu. Skrte su informacije do kojih se moze doci.

pozzz
Tamo u taj stalker se ranije lako moglo uci preko phpadmin koji je sad blokiran. U liniju administrator se kopira admin login i treba da se dekoduje ovde:
Kod:
https://www.convertstring.com/hr/Hash/MD5
Kazem to je sad blokirano, ako je uradeno na vreme kad je to radilo, onda moze da se ude i ovako:
500.png

Naravno trazi u&p, ja sam to na vreme uradio, skinuo pass.

Dalje moze i ovako:
500.png

Za ovaj nacin postoji i neka skripta, ja je nemam, koja izvuce makove sa tog portala.

Dalje, problem je skinuti listu kanala. Lista se skine ali je treba preraditi da bi se gledala. Ovako izgleda adresa jednog kanala
500.png

Na svako menjanje kanala onaj dugacak niz brojeva je razlicit.

Kako se lista skida serbianforum ima resenje, to ide preko sf servera. Ne moze to da ide javno.
Forum je privatno vlasnistvo i vlasnik foruma dao na koriscenje deo servera. Nije fer da se objavi, pao bi server.
Znaci moze da se gleda i preko vlc i gotova lista preko sf plejera (dragdrop).

Ima i onakih koji nas stalno kritikuju zbog ovoga. Predlazem da kritikanti naprave skriptu, postave na svoj server koji ce placati i puste javno da svi gledaju.
 
Natrag
Top