U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
E to bi i ja htio znati. Jedino ako nije stvar u php komandi koje server prima??
U web pretrazivac:
v1:
8K9zxoq.png
v2:
FF7wNeZ.png
v1 su danas jako retki, jer nemaju play_token
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ne oba su xc v2, v1 ti je kad ima login page:
FyaPZAA.png
razlika izmedju Access denied i Xtream Reborn je samo panel za admin.

Jesi li siguran, da V2 nema login stranice? Ja sto sam gledao malo i imaju obe. Znaci V1 i V2
A mozda i gresim:

server:port/client_area/ - to je na Xtream Codes Reborn - znaci V2 i login page :)
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Jesi li siguran, da V2 nema login stranice? Ja sto sam gledao malo i imaju obe. Znaci V1 i V2
A mozda i gresim:

server:port/client_area/ - to je na Xtream Codes Reborn - znaci V2 i login page :)
To je drugo, client_area ti je web TV da gledas tv preko web stranice. v1 ima login page za admin bez ikavog dodatka zvaci samo url:port. Ali to neki v1 serveri skinuli znaci nije ni to sigurno. Jedino sigurno je odgovor na get_profile, na v2 je id:"null" a na v1 nema id:"" nego name:"".
Moze isto da se gleda verzija stalker_portala ovako http://url:port/c/version.js
u v1 je vecinom ver = 4.xx
u v2 je ver =5.xx
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
To je drugo, client_area ti je web TV da gledas tv preko web stranice. v1 ima login page za admin bez ikavog dodatka zvaci samo url:port. Ali to neki v1 serveri skinuli znaci nije ni to sigurno. Jedino sigurno je odgovor na get_profile, na v2 je id:"null" a na v1 nema id:"" nego name:"".
Moze isto da se gleda verzija stalker_portala ovako http://url:port/c/version.js
u v1 je vecinom ver = 4.xx
u v2 je ver =5.xx

Zahvaljujem od srca na jos dubljem i jasnijem pojasnenju.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.547
Linkove u CODE ... u protivnom Post delete.. da se ne ponavljamo svako malo i brisemo vase postove..

Pravila foruma



Hvala


Pozdrav
 
Učlanjen(a)
09.03.2020
Poruka
31
Zahvaljujem bokiju i bob-u na objasnjenju. Sada je jasnije sve...
Hvala svima na objašnjenju. Mislio sa da je verzija panela problem zašto kod nekih portala pronađem adrese, a kod nekih ne.
Sada kada vidim da ustvari pretražujem iste verzije, pretpostavljam je da su potrebne dodatne konfiguracije za pojedine.
 
Natrag
Top