U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Postovi obrisani!

Držite se teme da se ne bi ponavljala pitanja i gubili korisni odgovori.

Nek' neko javno napiše zašto se koristi user agent u listama da se to pitane ne bi ponavljalo x puta jer sam dobio 20 poruka da pošaljem skriptu za user agent.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mislim da se zove CyberGhost ali nisam vidio link, ja sam našao na torrentima.

Da tako se zove program....verovatno je video na mojoj slici kod onog servera sa geoblokom...

Evo i mene zanima imam tri liste od balkantvmedia ali mi ni jedna vise nece pa eto ako moze odgovor i meni ili na pm ako se nesto mijenjalo zasto vise neradi pozzz.

radi taj server na svim plejerima pa i na vlc......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Postovi obrisani!

Držite se teme da se ne bi ponavljala pitanja i gubili korisni odgovori.

Nek' neko javno napiše zašto se koristi user agent u listama da se to pitane ne bi ponavljalo x puta jer sam dobio 20 poruka da pošaljem skriptu za user agent.

objasnio ja to vec u ovoj temi i postavio tvoju aplikaciju za kreiranje user agenta u listi.....potrebno je samo citati temu od pocetka ali izgleda mnogima to tesko pada.....
 
Učlanjen(a)
16.01.2017
Poruka
21
Da tako se zove program....verovatno je video na mojoj slici kod onog servera sa geoblokom...



radi taj server na svim plejerima pa i na vlc......
Pa dobro kako onda ovo radi meni neprikazuje ni domenu cistu ili sam ja lud ili mi noge smrde pitao sam jos neke i njima isto neradi e sad pitanje sta se mijenjalo
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top