U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
07.02.2017
Poruka
7
malo čitam po forumu,ako ima netko da mi pošalje nekakve upute,smjernice,kako nešto iskenirati...?
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
prosla su vremena kad su useri i passwordi bili samir:samir itd,sceneri jesu dobri i hvala momcima koji su to napravili i dali nam,ali sa scenerom i combo listama mi necemo nista naci osim onog sto vec na googlu ima.Ja nadjem ko fol neku listu,obradujem se evo je,ubacim u google,ona vec na stotine foruma.Do lista se dolazi na neki drugi nacin nama nepoznat,koji znaju nekoliko momaka sa ovog foruma i svaka im cast na znanju-Nama niko nije kriv sto neznamo.Zar ce neko scenerom naci user i password yJkvrLhkya i slicne ,a do takvih usera i passworda neko dodje...iz glave sastavit slican password i scenirat i da se potrefi ta kombinacija slova i velikih i malih i brojeva...Do liste se sad dolazi na nacin koji cemo mozda nekad saznat a mozda ni tad
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
prosla su vremena kad su useri i passwordi bili samir:samir itd,sceneri jesu dobri i hvala momcima koji su to napravili i dali nam,ali sa scenerom i combo listama mi necemo nista naci osim onog sto vec na googlu ima.Ja nadjem ko fol neku listu,obradujem se evo je,ubacim u google,ona vec na stotine foruma.Do lista se dolazi na neki drugi nacin nama nepoznat,koji znaju nekoliko momaka sa ovog foruma i svaka im cast na znanju-Nama niko nije kriv sto neznamo.Zar ce neko scenerom naci user i password yJkvrLhkya i slicne ,a do takvih usera i passworda neko dodje...iz glave sastavit slican password i scenirat i da se potrefi ta kombinacija slova i velikih i malih i brojeva...Do liste se sad dolazi na nacin koji cemo mozda nekad saznat a mozda ni tad

Do takvih listi se dolazi preko dreambox, ili pristupom serveru, tj. bazi korisnika.
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
to jest,ja sam liste imao dok sam mogao skenirati dreamboxe,sad mi je provider to zabranio blokirajuci mi net,a i sve manje je dreamboxa,raja koristi vecinom smart tv sada,a put do baze korisnika je dug
 
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Postoji jedna teorija po kojoj je namerno isplivao MAC Combo 00:1A:79:XX:XX:XX kako bi oni drugi bili ostavljeni na miru i dalje čuvani u tajnosti. Razmislite malo o tome. :) Na taj način se više ne moljakaju ljudi za liste, uče sami da skeniraju, ali samo ono javno. Što odavno postoji.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
Nije potreban ni dreambox da bi se doslo do u/p
Primjer:
user/jk73nk2njGn
pass/jaKLmo23
To kao za primjer..... samo kako se do tog dolazi? Neki drugi put...

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
Hoce,hoce ako ovako nastavite javno bubat liste na forumima samo naprjed jos malo pa se nece imat sta da gleda
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Nije potreban ni dreambox da bi se doslo do u/p
Primjer:
user/jk73nk2njGn
pass/jaKLmo23
To kao za primjer..... samo kako se do tog dolazi? Neki drugi put...

Pozdrav

e
Nije potreban ni dreambox da bi se doslo do u/p
Primjer:
user/jk73nk2njGn
pass/jaKLmo23
To kao za primjer..... samo kako se do tog dolazi? Neki drugi put...

Pozdrav

pa dje da nadjem jedan ovakav combo?
 
Natrag
Top