U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
Svaki kanal ima svoj "završni dio" koji je fixni ,tebi treba validan ip i port od boxa.A liste kanala nađeš na za to specijaliziranim forumima koji se bave satelitskom tematikom.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
To sa WebIF_ovima su liste najkraceg veka trajanja, napravio sam odavno neki bat ali sam odustao posto niko nije lud da ostavi dream da radi nonstop da bi neko gledao. Skeniraj port 8001 8002 (to su standardni portovi) i zatim pronadjene ip adrese menjaj u listama kao sto je ova :
#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTINF:-1,BN Music
Kod:
http://85.239.155.203:8001/1:0:1:5:1:16E:A00000:0:0:0:
itd....
Posle to lepo sve pustis u VLC i vidis koji ip radi i taj ip kopiras u celoj listi za odredjeni satelit.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Ma Wot mi je jasan. (Rekao sam da brzo učim). Našao sam Skylink adresu pomoću Wota za Dreambox. Ono što mi nije jasno jeste onaj završni deo. Kad Wot pronađe sve IP adrese, kako tražiti dalje? Nađe ih oko 100-ak. Morao sam ručno kopirati u Notepad i klikati pomoću VLC plejera na "tzv" plejliste i tražiti neku koja radi. (Uglavnom sam se oslonio na one na kojima piše "unknown".
Postoji li neki jednostavniji način?

otidji na shodan i utipkaj dreambox to ti je najjednostavnije
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
ja samvjerovatno glupsonalmenogu da nađem nijednu listu koja radi duže od 1 danljudi imal neko živaca da mi kaže koji tačno skener da koristim i kako ili da mi pošalje
neku bolju ex yu listu
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
ja samvjerovatno glupsonalmenogu da nađem nijednu listu koja radi duže od 1 danljudi imal neko živaca da mi kaže koji tačno skener da koristim i kako ili da mi pošalje
neku bolju ex yu listu
Ako skeniraš kao što pišeš nije ni čudo :roll: Bitno je šta skeniraš, ona jadna 2-3 servera sa macovima ubište, šaraj malo.
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
ma čitam danima znam neke osnove ali nisam baš haker kao ovi mladi momci valjda ću nači nekoga sa strpljenjem da me nauči pozdrav za sve dobre ljude.
 
Natrag
Top