U/P Skeneri i kako skenirati

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.102
Ove mac i u/p liste sto vi skenirate nemaju medjusobno uopste razlike, vec 3. put pisem to.
Smatrajte da je mac adressa autorizacija za server isto kao i kombinacija user/password. Ova mac adresa nema veze sa stvarnom mac adresom jer da ima ne bi vam lista radila na vasem uredjaju bez kloniranja mac adrese odobrenog uredjaja.
Znaci to su restrimerske liste, e sad sta restimeri kace na server, koju platformu koriste i koju autorizaciju njihov server zahtjeva, to zavisi sta gazda stavi...
Neki serveri imaju oboje, sto ne znaci da ovi kanali na mac bolje rade, jer to su potpuno isti kanali.
Postoje liste koje za autorizaciju korisite i ove kombinacije
token=, hash=, authorization=, access=......
Mozemo mi te liste da krstimo i zovemo po nacinu autorizacije ali tvrdja da neka lista bolje radi jer ima neku drugu rijec u sebi je cista nebuloza.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Ja sam predložio da pređemo na Open WebIf. Ali niko ne želi o tome. Koje programe koristite za skeniranje, da ih postavite na prvu stranu. Da neko napiše kompletan tutorijal kao za MAC i UP na prvoj strani ove teme i sl.
 
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Jbg, treba malo podrobnije objasniti. Nisam baš upoznat sa Http Proxijem. Ono što piše na sajtu je šturo, a sajt od koga sve počinje više ne postoji.
Kod:
http://www.200please.com
. Neka alternativa?
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Ja sam predložio da pređemo na Open WebIf. Ali niko ne želi o tome. Koje programe koristite za skeniranje, da ih postavite na prvu stranu. Da neko napiše kompletan tutorijal kao za MAC i UP na prvoj strani ove teme i sl.
Ako do sada nisi savladao trazenje dreambox-ova koje je najjednostavnije za naci,onda se mani skeniranja...
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Zar nije jednostavno? Imam mali milion tema ovde na SF u vezi skeniranja Wotom i slicnim alatatima, samo je stvar u tome sto je nisi pogledao. I drugi clanovi su to primetili, a to je da postavljas pitanja na koja si VEC TI dobio odgovor ili na koja je vec dat odgovor. Tako da,samo spamas.
 
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Ma Wot mi je jasan. (Rekao sam da brzo učim). Našao sam Skylink adresu pomoću Wota za Dreambox. Ono što mi nije jasno jeste onaj završni deo. Kad Wot pronađe sve IP adrese, kako tražiti dalje? Nađe ih oko 100-ak. Morao sam ručno kopirati u Notepad i klikati pomoću VLC plejera na "tzv" plejliste i tražiti neku koja radi. (Uglavnom sam se oslonio na one na kojima piše "unknown".
Postoji li neki jednostavniji način?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top