U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
imam PLAYLIST SCANNER §CHECKER BY D3n1S
otvorim ga

paste servers here
scan

nista se ne dogadja

nisam nikad pre scanirao ako moze pomoc

kako se nalaze serveri

ja imam jednu listu servera koju sam dobio sa scanner

hvala
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Vidis i sa desne strane pise, paste kombo here znaci sa desne strane ubacis kombo i skeniras.Kombo isto imas u isti folder gde si ekstraktirao skener,dole imas za proksi tamu kopiras proxy ako ti blokira server ip adresu.Najbolje procitaj ovu temu iz pocetka,sve imas cakum pakum objasnjeno i sa slikama.
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
Vidis i sa desne strane pise, paste kombo here znaci sa desne strane ubacis kombo i skeniras.Kombo isto imas u isti folder gde si ekstraktirao skener,dole imas za proksi tamu kopiras proxy ako ti blokira server ip adresu.Najbolje procitaj ovu temu iz pocetka,sve imas cakum pakum objasnjeno i sa slikama.
uzeo sam iz combo istavio u paste combo i scan ali nista se ne dogadja
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
probas jedno 5-6 servera i onda kazes sta se dogaga,mozda se dogodi nesto.Ako sastavis svoje kombo dogodice se nesto garant.Ides na google i upises mkd imena,srpska imena, hrvatska imena crnogorska imena, bosanska imena,itd i sve to kopiras u txt dokumenat i sastavis kombo onda je sasvim druga prica.Nesto ovakvo
combo mora da pocinje sa
get.php?username=premier&password=premier&type=m3u
a serveri ovako
Kod:
http://bitkananeretvi.dyndns.org:8000/
Kod:
Šacir
Muratovic
Abdulah
Ivankovic
Mirza
Mehic
Faris
Ferhatovic
Nedžad
Sakic
Šaban
Pasalic
Ramiz
Milicevic
Esad C
engic
Jusuf
Micic
Edin
Predojevic
Safet
Hajdarevic
Selim
Stanic
Adnan
Halilovic
Merdžan
Smajic
Elmedin
Zijad
Sarajlic
Ejub
Mihajlovic

Evo da ti pomognem moj je kompliciciraniji nacin no vrsi rabota.
pogledaj video i uradi i ti isto.naravno kombo sastavi sam.
Kod:
https://www.dropbox.com/s/zoocp5sq5yw9lhl/Rec.mp4?dl=0
program za sastavlanje na kombo
Kod:
https://www.dropbox.com/s/sqlfx721lusjyto/CS%20Wordlist%20Tools.zip?dl=0
 

Prilozi

  • GET.PHP-USERNAME=.txt
    133 KB · Pregleda: 96
  • &PASSWORD=.txt
    96 KB · Pregleda: 81
  • &type=m3u.txt
    107,3 KB · Pregleda: 76
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Vidis i sa desne strane pise, paste kombo here znaci sa desne strane ubacis kombo i skeniras.Kombo isto imas u isti folder gde si ekstraktirao skener,dole imas za proksi tamu kopiras proxy ako ti blokira server ip adresu.Najbolje procitaj ovu temu iz pocetka,sve imas cakum pakum objasnjeno i sa slikama.
uzeo sam iz combo istavio u paste combo i scan ali nista se ne dogadja

Moj "skener" možeš koristit za provjeru listi, uskoro i mac listi. Moja preporuka što se brzine tiče je losmijev "skener". Ako voliš da ti je lijep "skener" a i brži od mog onda salezli. Negdje sam napisao koji je najbrži prelistaj temu. Valjda to treba da vam je bitno.

Imaš nekoliko strana nazad kombo listu za mac, ubaciš nekako ovako, pogledaj sliku dobro i podesi tako i skeniraj ako baš baš voliš moj "skener".

Dok radi svi gledamo a ne samo kraljevi!

Skener.png
 
Natrag
Top