U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Imam jedno baranje ono supermen logo u sredini skenera jel mozes da promenis da bude crveno i da se okrece to bi bilo stvarno dobro.neznam kolku e moguce.pronasao sam to za kafic no sa salezli sad kad znam i ovako probacu sto da ne.znaci moze i bez proxy ja koristio proxy no ok e malo duze se skenira no vazan je rezultat ne vreme.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Imam jedno baranje ona supermen logo jel moze da promenis da bude crveno i da se okrece to bi bilo stvarno dobro.neznam kolku e moguce.

Ne znam baš koliko bi to sa animacijom bilo pametno jer bi opteretilo procesor. Probat ću nekad mada u poslu sam preko glave pa ne stižem ni neke stvari što sam nekim obećao.

Evo brzinski sam ti ispravio logo, inače je bio u boji al' sam se odlučio za B&W verziju da ne bode oči.

http://serbianforum.org/threads/u-p-skeneri-i-kako-skenirati.684820/page-2#post-2019737
 
Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.03.2016
Poruka
120
Moj "skener" možeš koristit za provjeru listi, uskoro i mac listi. Moja preporuka što se brzine tiče je losmijev "skener". Ako voliš da ti je lijep "skener" a i brži od mog onda salezli. Negdje sam napisao koji je najbrži prelistaj temu. Valjda to treba da vam je bitno.

Imaš nekoliko strana nazad kombo listu za mac, ubaciš nekako ovako, pogledaj sliku dobro i podesi tako i skeniraj ako baš baš voliš moj "skener".

Dok radi svi gledamo a ne samo kraljevi!

Skener.png
[/QUOTE
Moj "skener" možeš koristit za provjeru listi, uskoro i mac listi. Moja preporuka što se brzine tiče je losmijev "skener". Ako voliš da ti je lijep "skener" a i brži od mog onda salezli. Negdje sam napisao koji je najbrži prelistaj temu. Valjda to treba da vam je bitno.

Imaš nekoliko strana nazad kombo listu za mac, ubaciš nekako ovako, pogledaj sliku dobro i podesi tako i skeniraj ako baš baš voliš moj "skener".

Dok radi svi gledamo a ne samo kraljevi!

Skener.png
Zasto ovaj skener mi ne radi na Win10????
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Zamolio bih sve clanove kojima nesto nije jasno, da sednu i lepo od prve stranice da pocnu da citaju i da istrazuju. I da pokusavaju sami. Ako vam i dalje nesto nije jasno, pitajte, ali opet, pre toga, proverite pre toga da neko drugi to isto pitanje nije postavio. Ne ovako, namuciste Denisa, dosadiste coveku, 100x jedno te isto pise.
 
Učlanjen(a)
12.09.2011
Poruka
17
Da li još uvijek ide za Mac skeniranje 00:1A:79: ili nešto drugo.
Jedan prijatelj mi npr. za cms.narodni.info reče da skeniram 48:44:f7, a za win.artiptv da skeniram 00:1A:79:25.
 
Natrag
Top