U/P Skeneri i kako skenirati

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Ispravljeno, probaj. :)


Hvala ti za ovo sto si namestio i sad moze (Del) i u prvom i u drugom prozoru.
Nisam video dok nisi omogucio (Del) da ima jos nesto sto bi nam falilo i sa tim bi bila savrsena aplikacija.

Ali sad imam jos dve molbe , da bi nam olaksao , bilo bi potrebno da
ispravis i ako moze
omogucis (Ctrl+ C) u prvom i drugom prozoru.

I ako moze da se
omoguci (Ctrl + V) u ovom drugom prozoru.

97ef35c2f9c26c182e175546633c57da.jpg
 
Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
62
Denise, svaka ti čast za onaj "php MAC Address Generator", radi odlično.
Treba mu vremena da izgeneriše sve kombinacije sa tri HEX-a, ali onda nema promašaja.
Pozdrav...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
ok, koristim MAC Address Generator by d3n1s
koji je dobar panel za skeniranje trenutno sam stavio oko 50000 kombinacija. Mjenja se 00 1A xx xx xx xx trenutno ništa nije našao.
Koristim i playlist scanner by salezli sa combo listom user i ništa ne pronalazi nez u čemu je problem a skeniram već 2 sata. Ako imaš kako riješenje ili mi hoće netko pomoći a gledao bi domaće kanale za svoje potrebe neka mi piše na pm

Kako ne pronalazi pronalazi Salezli, mora servers sa combo da su u onaj format kako je objasnjeno million puta . Ako u servers stavis samo zvezdicu. Kombo mora da bude sa samo jedan user
miki
milena
hack
zimbabve
i tako dalje
Ima razni kombinacii zavisi kako ti je u servers, prema njemu i pravis combo.
Procitaj ovu temu iz pocetka, otvoris jedan office word document i sve to iskopiras za svaki skener sta kako treba i kad pokrenes skener imas sve u taj Isti folder.Nemoze se upamtiti mora nešto i da se kopira sta kako treba.Za one Mac liste ne vredi se muciti, sve je to javno objavljeno na nekoliko foruma. Za dan dva ako ne i sutra to stace i nece raditi.Naravno to je moje misljenje, svi serveri su sa isti Mac treba menjati samo one zadnje 4cifre sto i nije mnogo Mac adrese.Meni su objavili 5liste sto su radile super vec 6meseci,koje sam pronasao sa Sentry, danas se objavili sutra trazice liste cudni neki ljudi . Jos su i napale neke clanove, koje su imali smrtni slucaj neznam sta se desava nije to dobro nimalo.pozz do site.
214066926.gif
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Hvala ti za ovo sto si namestio i sad moze (Del) i u prvom i u drugom prozoru.
Nisam video dok nisi omogucio (Del) da ima jos nesto sto bi nam falilo i sa tim bi bila savrsena aplikacija.

Ali sad imam jos dve molbe , da bi nam olaksao , bilo bi potrebno da
ispravis i ako moze
omogucis (Ctrl+ C) u prvom i drugom prozoru.

I ako moze da se
omoguci (Ctrl + V) u ovom drugom prozoru.

97ef35c2f9c26c182e175546633c57da.jpg

Kod:
http://sendvid.com/embed/emiph242

:D
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Kod:
kikikristijan je napisao(la): ↑

    ok, koristim MAC Address Generator by d3n1s
    koji je dobar panel za skeniranje trenutno sam stavio oko 50000 kombinacija. Mjenja se 00 1A xx xx xx xx trenutno ništa nije našao.
    Koristim i playlist scanner by salezli sa combo listom user i ništa ne pronalazi nez u čemu je problem a skeniram već 2 sata. Ako imaš kako riješenje ili mi hoće netko pomoći a gledao bi domaće kanale za svoje potrebe neka mi piše na pm

MAC blok ima treci par 79, pa tek onda ides, a sto si navalio na saletazlocu da skeniras U/P (on ima difoltne postavke kao Panel Tarama 1.1, uzmi Panel Tarama2.1 i napravi kombo tipa
x:y
pera:*era
sajze:glauben
dura:tura
ukljuci zvonce, pojacaj ton , i mozes usput brisati prasinu u stanu.

Inace salezli je za MAC fantastican (uz sva ona prateca D3n1s, boki, Losmij......... pomagala)


:mig:
 
Natrag
Top