Tumačenje avatara/profil slika na fb

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ih, Dum, nisam ni imao nameru da te iritiram, sve je to zezanje, eto palo mi na pamet u trenutku. Nema ljutnje. :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Evo ja ću da ti kažem...Prepala sam se...Iskreno, deluje kao teška noćna mora...:lol:

Šalim se (mada je to istina), ako si želeo sebe da prezentiraš kao ''strašnog'' onda si u tome uspeo...

Hahahahah ma nisam, samo mi nista pametnije nije palo na pamet kad sam uredjivao profil, a volim "kosaca" (ne mogu se setiti imena, stao mi mozak) i tako njega stavio :) Nisam ja toliko mracan a definitivno nisam ni strasan, to nikako :D Eto onda obrazlozenja :) Nisam psihopata, jednostavno volim to kako je "osmisljen" kosac :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Dosta vise s' tim Fejsom, aman z' aman ....

Vrlo vazno ko je lep a ko nije, ko brise du*e perfeksom a ko ne, ko ima bubuljice a ko suljeve ... Svi smo mi bozija stvorenja, pa bar u ime Njega prekinite vise sa tim fejsom, molim vas. Ovo je bukvalno stota tema u kojoj se pominje :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
zanimljivo zapazanje za slike sa FB,ali je to stanoviste samo jedne osobe. ja imam profil na fb oko tri cetri godine i nisam nikako do sada menjao sliku a slikao sam se kao za pasos... ne kazem da nema takvih koji bi da u svetu interneta nadomeste neke nedostatke iz realnog zivota,ali ni ova konstatacije nije bas sasvim tacna. imam drugara koji je na slici sa FB sa sve plocicama,misicima i jos pored kola. sudeci po ovome neko bi rekao da je sta ja znam kakav,ali je on u stvari vrlo kulturan i obrazovan covek,napravio je nesto od svoga zivota i zasto da se ne slika pored svojih kola i sa sve plocicama-on je kupio ta kola a i plocice je sam ugradio. :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ne treba generalizovati,ali osobe koje postavljaju svoje `sexy` slike sa naocarima,napucenim usnama,u minjaku i sl. zele da skrenu tim paznju na sebe i dobijaju lajkove.Nemaju dovoljno samopouzdanja i iskompleksirani su.Ne uvjek,ali cesto je tako.Fejsbuk zbog broja korisnika i popularnosti im omogucava da se prikazu kako hoce i zele da to bude i najboljem svjetlu.

Vec odavno nemam fejsbuk,ali nikada nisam imala neke `pozerske` fotografije vec normalne slike u normalnoj odjeci :blum3: I nisam imala problem sa muvanjem uprkos normalnim slikama :blum3:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top